Книга

6 тис сторінок і 50 кг: з'явилася книга про російські злочини в Україні – фото

bickerstaff.734 / Instagram

У назві присутній літературний натяк

Українська креативна агенція Bickerstaff.734 розробила величезну книгу "Злочин без покарання" про злодіяння російських окупантів в Україні, зокрема про викрадення дітей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу агенції.

"Як виразити словами той біль, жах і праведний гнів українських матерів, чиї діти були викрадені російськими окупантами? 6000 дітей… Мабуть, ніяк. Але якщо спробувати, то вийде 50-кілограмова книга на 6000 сторінок. І назвати її можна "Злочин без покарання" – ну, ви зрозуміли літературний натяк", – йдеться у повідомленні.

Книга описує не всі злочини рф, бо вона досі пишеться. Тим часом українці вже вирушили на презентацію цієї книги у НАТО, Європарламенті та Раді Європи, а також для інших організацій у Польщі, Німеччині, Франції, Бельгії та Австрії.

Раніше ми розповідали, що у Кропивницькому збирають літературу для дітей у Польщі.

Дивіться також відео 5 каналу: ДРОНИ СМАЖАТЬ кремль! Нафтобази біля Криму У ВОГНІ. Капітан Хаймарс дякує русскім. 434 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ