Ноутбук

Жінка після смерті чоловіка знайшла у його ноутбуці жахливу таємницю їхніх стосунків – відео

Shutterstock

Відкриття кардинально змінило її сприйняття колишнього зв'язку

Жінка поділилася шокуючою історією про темні секрети свого померлого партнера, які вона випадково розкрила. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її TikTok.

Вона вирішила переглянути його ноутбук після його смерті та натрапила на відкриття, яке кардинально змінило її сприйняття їхніх відносин. Жінка створила серію відео, які зібрали мільйони переглядів в соцмережі.

У них вона розкриває деталі про складну ситуацію, в якій опинилася, досліджуючи особисті речі коханого. В одному з роликів вона детально описує момент, коли відкрила лептоп свого померлого чоловіка, який пішов із життя три роки тому.

"Залізла в комп'ютер мого покійного чоловіка після його смерті. Знаходжу чати його дівчат, величезна кількість чатів із різними дівчатами", – ділиться вона.

@cherrybombsquad007

Вона також наводить приклади повідомлень, які, як вона припускає, належали її покійному чоловікові:

  • "Вона потрапила в аварію та зараз перебуває в комі, а я зовсім один"
  • "Вона кинула мене заради іншого чоловіка"
  • "Це вже вдруге, коли вона кидає мене та нашу доньку"

Пізніше вона з'ясувала, перевіряючи банківські виписки, що сотні доларів були витрачені на сайти для дорослих і переказані невідомим "подругам".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка зробила "гострий" подарунок коханому на День закоханих.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ