Зйомки "Дюни"

Створювали в окопах: фільм "Дюна 2" знімали на об'єктиви українського виробництва – фото та цікаві подробиці

Kostiantyn Harkavyi / Facebook

Ці лінзи не вперше задіяні у зйомках кіно

Фільм "Дюна: Частина друга" знімали на об'єктиви українського виробництва, проєктування яких закінчували вже після початку повномасштабної війни проти росії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку Kostiantyn Harkavyi.

Днями почався світовий прокат довгоочікуваного американського фантастичного фільму Дені Вільнева. Виявилося, що активними учасниками знімального процесу були об'єктиви українського виробництва – IronGlass x VLFV Lens Rehousing – User Group.

Ці лінзи не вперше залучені до зйомок кіно, але нова "Дюна" стала для них справжнім випробувальним "полігоном". Розробляти цей корпус та механіку розпочали у 2021 році, на початку 2022 виготовили прототипи, але згодом почалося повномасштабне російське вторгнення. Попри важкий період, команда продовжувала роботу – хтось на місці, а хтось дистанційно з окопу.

"Я дуже радий, що ми встигли вчасно зробити пред серійні залізяки для Грейга Фрейзера, та він на повну використав їх на знімальному майданчику Duna. Тішить мене, що серед тисяч інших варіантів були обрані саме MKll від IronGlass, що вони чудово відпрацювали без нарікань на механіку та оптичну складову, що навіть у складні часи у воюючій країні можемо робити якісний продукт світового рівня та опинитися причетним до яскравих кіноподій. Тож ми продовжуємо наполегливо працювати, щоб ви могли насолоджуватися яскравим кіно", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" ділився фактами про фільм "Дюна: Частина друга", які варто знати.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ