На Берлінале показали фільм "Intercepted" з перехопленими розмовами рашистів – шокуючі цитати

На Берлінському фестивалі відбувся показ фільму української режисерки Оксани Карпович "Intercepted" (у перекладі – "Перехоплене")

Автори фільму намагалися зрозуміти, що змушує людину приїхати в чужу країну та воювати. Замість музики в "Intercepted" лунають перехоплені українськими спецслужбами телефонні розмови російських окупантів з їхніми родинами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт Берлінале.

Під час розмов багато рашистів зізналися у зґвалтуваннях, грабунках та жорстоких катуваннях.

"Я дуже хочу, щоб цей фільм побачила світова спільнота, і насамперед росіяни. Ми зробили їм велику послугу, створивши портрет, який вони б про себе нізащо не зробили. Моя мета з цим фільмом доволі проста – коли злочинці вже сидітимуть за ґратами, а це неодмінно станеться, я хочу, щоб кожне їхнє слово, кожен лінгвістичний зворот залишався в історії. Це яскравий текст для вивчення фашизації суспільства і дегуманізації окремої людини", – сказала режисерка Оксана Карпович.

  • Ось деякі з цитат:

"Мам, мені так сподобалося катувати! Я тобі можу розповісти, про які тортури я дізнався і в яких брав участь", – каже рашист.

"Синку, це нормально. Я б, якби туди потрапила, теж ловила б кайф, а як інакше?", – відповідає йому мама.

"Ні, я не озлобився тут – я просто вбиваю нациків. Учора йдемо, нам назустріч жінка із двома дітьми – ну ми їх і поклали. Так, мені їх не шкода. Це їхній вибір. Могли б виїхати, як інші", – каже окупант.

"Правильно, не шкодуй їх. Бий. Вони нам вороги", – відповідає родичка.

  • Інші цитати окупантів, перехоплені спецслужбами:

"Я тобі та дітям стільки шмоток привезу – ми тут у квартирі зараз, вони все кинули, втекли. Спортивна така сім'я – одних кросівок десять пар, і всі фірмові. Я все зібрав, у рюкзак запхав. Хлопці вантажівками вивозять, а я не маю вантажівки"

"Ти там бази НАТО бачив? – Не-а. – Не бреши мені, там на кожному кроці їх бази, нам по телевізору розповідають. – Не дивись телевізор, мамо, бо там неправду кажуть. – Ну, як це неправду? Правду, звісно. Тому вас і послали туди, щоб ви нас від НАТО захищали. Ви герої. так і передай друзям. – Не лишилося друзів майже нікого, бо всіх повбивало. – Я пишаюся тобою та твоїми друзями"

"Мамо, навіщо ми сюди приїхали? Жили собі люди, а тепер ми півкраїни трупами засіяли. Навіщо? – Не смій так казати. Вони не люди взагалі. Воюй далі"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що фільм Антоніо Лукіча отримав нагороду на 21-му ринку копродукції Берлінале.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше