Мороз

Мороз до -52,3°С: у Китаї зафіксували найсуворіше похолодання за понад 60 років

Shutterstock

Хуртовини, крижаний дощ та глибокі заморозки ускладнили пересування країною

У китайському місті Сіньцзян зафіксували найсуворіше похолодання за останні шість десятиліть, передає "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

У західних регіонах Китаю показники термометрів опустилися до позначки -52,3°С і таким чином побили 64-річний температурний рекорд. При цьому найнижча температура у Китаї була зафіксована у січні 2023 року – -53°С.

Хуртовини, крижаний дощ та глибокі заморозки ускладнили пересування країною. Транспортні засоби затримуються на залізничних і автомобільних дорогах. За декілька днів лише на Алтаї закрито 853 км доріг. Приблизно 47 транспортних засобів та 86 рятувальників були залучені для виконання дорожніх робіт по очищенню від снігу.

Тим часом у Китаї оголосили попередження про ІІ рівень небезпеки через заморозки. По всій країні очікується різке зниження температури повітря, яке утримуватиметься до четверга.

Варто відмітити, що за останній рік погодні умови у Китаї активно змінювалися: піщані бурі, проливні дощі, палаюча спека, тайфуни тощо.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи варто очікувати на суттєве похолодання в Україні у лютому.

 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ