Кіно

Фільм Антоніо Лукіча отримав нагороду на 21-му ринку копродукції Берлінале – фото

Unsplash

Стрічка розповідає про життя українки в Ірландії

Фільм українського режисера Антоніо Лукіча під назвою "Дівчина, яка кричить" отримав нагороду на 21-му ринку копродукції Берлінале, передає "Дивогляд" із посиланням на Держкіно.

Фільм здобув премію Eurimages Co-production Development Award у розмірі 20 тис євро, яку запровадили для заохочення міжнародного спільного виробництва проєкту на початкових етапах. 

Стрічка "Дівчина, яка кричить" від кінокомпанії ForeFilms розповідає про дівчину з України, яка після початку бойових дій переїжджає до Ірландії та мріє стати акторкою. Однак, певні події перевертають її життя з ніг на голову і тепер вона намагається повернути все на свої місця.

Загалом, на 21-му ринку копродукції Berlinale Co-Production Market були представлені 32 кінопроекти з 27 країн світу. Серед українських стрічок був також фільм Катерини Горностай "Антонівка".

Berlinale Co-Production Market – це один із найбільших світових майданчиків, що призначений для пошуку партнерів з метою спільного виробництва та фінансування фільмів. Ринок триває п'ять днів і збирає разом продюсерів, торгових агентів, дистриб’юторів та інвесторів з різних країн світу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що український повнометражний фільм "Редакція" покажуть на Берлінале-2024.

 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше