Денис Монастирський

"Незавершений політ": на YouTube виклали документальний фільм про катастрофу, в якій загинув Денис Монастирський – відео

Денис Монастирський / Facebook

Автори фільму записали 40 інтерв'ю з рідними, друзями і колегами колишнього керівника МВС України

На YouTube виклали документальний фільм "Незавершений політ", присвячений роковині загибелі колишнього керівника МВС Дениса Монастирського та його колег, передає "Дивогляд".

Рік тому, 18 січня 2023 року, у Броварах сталася жахлива аварія гелікоптера, на борту якого перебували очільник МВС України Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін і державний секретар Юрій Лубкович. Аварія сталася неподалік дитячого садочка.

Автори фільму записали 40 інтерв'ю з рідними, друзями і колегами Дениса Монастирського. Так вони спробували відобразити "захоплення, сумніви, життєву філософію та принципи" колишнього керівника МВС України.

Про Монастирського розповіли зокрема, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, очільник ГУР Кирило Буданов, дружина Дениса Монастирського Жанна та інші.

"Денис Монастирський був нетиповим українським чиновником: захоплювався буддизмом, любив ходити в гори й власноруч відновлював архітектурні пам’ятки", – кажуть у команді, що працювала над проєктом.

Режисер Микола Короткий розповів, що сюжет документального фільму побудований навколо ліплення п'ятиметрової скульптури Божої матері, яку розмістили у "Софії Київській" за сприяння Дениса Монастирського. Автором скульптури виступив Олексій Леонов.

Документальна стрічка вже доступна на YouTube. На телебаченні прем'єра відбудеться 18 січня о 22:00 на телеканалі "2+2".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Сара Джесіка Паркер випустить фільм про українців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ