Гаррі Поттер

Серіал про Гаррі Поттера: з'явилися нові цікаві деталі

Tuyen Vo / Unsplash

Джоан Роулінг активно залучена до реалізації проєкту

Генеральний директор Warner Bros. Discovery Девід Заслав поділився інформацією про те, що очікуваний серіал за мотивами Гаррі Поттера заплановано до випуску на платформі HBO Max у 2026 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на IGN.

Він висловив своє захоплення цією сагою і впевненість у тому, що "франшиза прямує в майбутнє". Додатково Заслав повідомив, що Джоан Роулінг активно задіяна в реалізації проєкту в ролі продюсера.

"Я був у Лондоні кілька тижнів тому, і ми провели деякий час з Джоан Роулінг та її командою. Обидві сторони просто в захваті від відновлення цієї франшизи. Наші розмови були чудовими, і ми в захваті від того, що нас чекає попереду", – розповів він.

Заслав з нетерпінням чекає, щоб поділитися з фанатами з усього світу "десятиріччям нових історій".

Усього буде сім сезонів, тобто за кількістю книжок. Гендиректор HBO Max Кейсі Блойс заявив, що серіал "глибоко порине в кожну з культових книг, якими фанати продовжують насолоджуватися всі ці роки".

Зазначимо, що розробка серіалу за Гаррі Поттером триває з 2021 року і він має з'явитися на стримінговому сервісі HBO Max, який нині відомий як Max. Компанія Warner Bros. заявила, що проєкт стане "точною адаптацією" літературних творів з цілком новим складом акторів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як приготувати маслопиво з "Гаррі Поттера".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ