Карен Кук

Жінку паралізують сміх і голос її дітей – чим це обумовлено та як вона з цим бореться

BBC

"Ніби хтось вилив мені у вуха гарячу лаву"

Колишня бортпровідниця Карен Кук переживає великі труднощі через хворобливу гіперакузію, стан, який перетворює звичайні звуки, включаючи сміх її дітей, на невимовний біль. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

За останні 18 місяців, її життя кардинально змінилось від нормального існування до постійної боротьби з паралізуючим болем від будь-якого шуму. Звуки, які раніше приносили задоволення, тепер викликають нестерпний дискомфорт, змушуючи Карен ізолюватися для полегшення симптомів.

"Ніби хтось вилив мені у вуха гарячу лаву, і в мене горить голова, болить голова, особливо за очима. Це схоже на мігрень, начебто ви хочете відкрити голову, щоб зменшити тиск", – описує вона свій біль.

Діагноз змусив Карен шукати способи захисту від зовнішнього світу, вдягаючи вушні затички та використовуючи інші засоби для заглушення звуку, навіть у власному домі. Різдвяні свята, які мали би бути часом радості, стали для неї черговим випробуванням через неможливість витримати звуковий супровід щасливих моментів своїх дітей.

"Щось таке прекрасне, як сміх моїх дітей, коли я чую їхні голоси, для мене схоже на тортури. Я сиділа і дивилася через вікно, як вони відкривають різдвяні подарунки, бо мені було надто галасливо перебувати в кімнаті, і вони підходили до вікна і показували їх мені", – додала вона.

Втративши можливість насолоджуватися активним відпочинком і повсякденним спілкуванням, життя Карен обернулося на пошук рішень для свого стану. Попри невдалі спроби знайти лікування, вона не втрачає надії подолати це захворювання і знову жити повноцінним життям.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що американця подряпала кішка, і він став першою людиною, яка померла від вірусу Аляскапокс.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ