Сокира

Чоловік заплатив гроші за те, що йому відрубали сокирою ноги – у чому був його план

Shutterstock

"Це був погано реалізований план, я ніколи не бачив нічого подібного"

Мешканець Міссурі (США) намагався обдурити страхову компанію, оплативши ампутацію обох ніг та імітуючи нещасний випадок на тракторі, аби це приховати. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Springfield News-Reader.

Неймовірну ситуацію розслідував шериф округу Гавелл. 60-річний житель Віллоу-Спрінгс втратив обидві ноги під час інциденту, який він описав як аварію з косаркою, прикріпленою до трактора. Він заявив, що вона відсікла його ноги випадково.

Проте, деталі його розповіді викликали сумніви. Не знайшлось ніг, що було дивно, рани виглядали надто акуратними для косарки, а також параліч ніг чоловіка поставив під сумнів можливість самостійно дістатися до трактора.

"Якби це зробила косарка, це було б криваве місиво. Я вже бачив подібні аварії. Це було не так", – коментує лейтенант Торі Томпсон з офісу шерифа.

Офіцери, які прибули на місце, також звернули увагу на джгути на ногах чоловіка і зацікавилися, хто їх застосував. Розслідування викрило, що чоловік з Флориди приїхав і за гроші ампутував йому ноги сокирою.

З'ясувалось, що чоловік з паралізованими ногами задумав страхове шахрайство, вирішивши позбутися ніг через сфабриковану аварію. Оскільки він ще не звернувся до страхової компанії, його не можна було звинуватити.

"Це був погано реалізований план, я ніколи не бачив нічого подібного", – говорить Томпсон.

Через неможливість офіційно звинуватити чоловіка в шахрайстві, офіс шерифа вирішив звинуватити його у наданні фальшивих свідчень поліції, але його стан зробив ув'язнення неможливим, тому він залишився лікуватися в лікарні.

Стосовно його ампутованих ніг, як повідомляється, родич виявив їх у відрі, схованому під шинами, і передав їх слідству.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що шахраї передали Apple понад 5000 підроблених iPhone, отримавши замість них оригінальні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ