співачка LP

"Це була жахлива помилка": співачка LP вибачилася перед українцями за триколор після скасування концерту у Литві – фото

відкриті джерела

"Україна потребує підтримки більше, ніж будь-коли"

Популярна американська співачка LP (Лаура Перґоліцці) вибачилася перед українцями за те, що вдягнула на себе російську символіку, передає "Дивогляд" із посиланням на Instagram артистки.

26 лютого 42-річна виконавиця оприлюднила у своєму Instagram звернення до російських фанатів, в якому постала в худі з триколором і подякувала фанам за підтримку та подарунок.

Після хвилі хейту співачка видалила публікацію і заявила, що пишається своїми слухачами по всьому світу і знає, що зараз у країнах Балтії багато українських біженців, яких вона підтримує.

Однак, вчинок співачки розлетівся мережею і відобразився на її творчій діяльності. Так, у Литві вирішили скасувати майбутній концерт LP після скандалу з триколором. Після цього виконавиця звернулася до українців і вибачилася за такий поступок.

"Привіт усім, я хочу вибачитися перед моїми друзями та шанувальниками в Україні, яких справедливо образив та зачепив мій бездумний пост, в якому я дякувала деяким російським фанатам за худі, яку вони мені зробили, з моїм логотипом і російським прапором.

Я глибоко шкодую про свою нечуйність цього разу. Це була жахлива помилка. Мені дуже шкода. Я хочу ясно дати зрозуміти, що я люблю і підтримую Україну і завжди це робитиму", – запевнила співачка.

співачка LP вибачилася перед українцями
співачка LP вибачилася перед українцями
Фото: iamlpofficial / instagram

"Зараз, коли виповнилося два роки повномасштабного вторгнення, Україна потребує підтримки більше, ніж будь-коли. Моїм посланням є і завжди буде любов та підтримка українського народу. Прийміть мої скромні вибачення, Україно. Мені щиро шкода, будь ласка, знайте, що я завжди дбаю, люблю і підтримую вас. Слава Україні", – звернулася до фанатів LP.

співачка LP вибачилася перед українцями
співачка LP вибачилася перед українцями
Фото: iamlpofficial / instagram

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українська співачка з "ВІА Гри" отримала російське громадянство.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ