співачка LP

У Литві скасували концерт співачки LP після скандалу з російською символікою

відкриті джерела

"Ми рішуче підтримуємо Україну"

У Литві скасували концерт популярної американської співачки LP (Лаури Перґоліцці) після скандалу з російською символікою, передає "Дивогляд" із посиланням на lrt.lt.

Концерт мав відбутися 4 березня на "Жальгіріс Арена" у литовському місті Каунас. Однак, захід було скасовано. Напередодні 42-річна виконавиця, що виступає під псевдонімом LP, оприлюднила stories, на якому постала в худі з триколором та подякувала своїм російським фанатам.

Спочатку керівник Medusa Concert Ремігіюс Кнабікас заявляв, що скасовувати концерти LP у Каунасі не будуть:

"На якій підставі скасовується концерт? Тільки тому, що вона зустрілася з російськими фанатами? Очевидно, що такі дії не на часі і не до місця. Люди тут реагують бурхливо, але ви повинні розуміти, що американці живуть відсторонено, вони не розуміють нашої ситуації. LP не висловлювала жодної підтримки Росії, вона просто емоційно реагувала на нібито приємну історію", – прокоментував він для сайту tv3.lt.

Згодом рішення щодо концерту артистки у Литві змінили:

"У "Каунас Жальгіріс" є чітка громадянська та ціннісна позиція – ми рішуче підтримуємо Україну. Разом з організаторами заходу ми прояснюємо ситуацію від учорашнього вечора, але, як ми і заявили вчора в соціальних мережах, наша позиція залишається твердою - концерт має бути скасовано".

"Після підтвердження фактів ми разом з організаторами заходу Medusa Concert ухвалили спільне рішення про скасування концерту. Цим рішенням ми хочемо звернути увагу як LP, так і інших артистів, які планують заходи в Литві, що ми не потерпимо повідомлень на підтримку країни-агресора", – наголосив Мантас Ведрікас, керівник відділу організації заходів "Жальгіріс Арени".

До речі, раніше, на одному зі своїх концертів артистка висловила підтримку Україні та її громадянам, а також підняла блакитно-жовтий стяг і зізналася в любові до України:

"Я люблю тебе, відважна Україно. Моя улюблена частина України – це люди! Вони такі приємні. А Київ – дуже гарне місто з приголомшливою архітектурою", – сказала співачка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українська співачка з "ВІА Гри" отримала російське громадянство.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ