Співачка Luna

Скандал у Польщі через "Євробачення-2024" – що сталося

musicofluna / Instagram

Претензії до перемоги польського нацвідбору включали звинувачення у нечесній перемозі

У Польщі спалахнув скандал навколо вибору співачки Luna, як представниці на "Євробачення-2024". Про це повідомляє "Дивогляд".

19 лютого стало відомо, що на музичному конкурсі у Мальме Польщу представлятиме 24-річна Luna з композицією The Tower. Вибір на її користь зробило професійне журі Польщі.

Важливо зазначити, що у виборі польського представника на "Євробачення" голоси глядачів не враховуються, що спровокувало невдоволення серед частини польської громадськості.

Претензії до Luna включали звинувачення у нечесній перемозі, припускаючи, що її успіх був куплений завдяки впливовому становищу її батька, власника відомих харчових брендів Dawtona. Критики також стверджують, що її трек занадто слабкий для досягнення високих результатів на конкурсі в Мальме.

У соціальних мережах багато поляків висловлюють думку, що замість Luna на "Євробачення" мала б поїхати інша конкурсантка – Юстина Стечковська.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ізраїль на "Євробаченні-2024" представить співачка, яка мешкала на росії та виступала в анексованому Криму.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ