Пітон бірманський

Чоловіка покарали за перевезення у його штанах трьох величезних пітонів

Shutterstock

Йдеться про одних з найбільших змій у світі

Мешканця Нью-Йорка викрили у спробі перевезення бірманських пітонів, прихованих у штанах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CBS News.

38-річного Келвіна Баутісту засудили до року умовно та оштрафували на $5 тисяч за здійснення контрабанди. Він міг отримати ув'язнення до 20 років, штраф у розмірі до $250 тисяч і до трьох років під наглядом після звільнення.

Інцидент мав місце у липні 2018 року на прикордонному переході Шамплейн, коли Баутіста подорожував автобусом з Канади в Нью-Йорк. Під час перевірки його документів та особистого обшуку, митники виявили змій в маленькій сумці, зафіксованій до ноги під одягом.

Баутіста був негайно взятий під варту за намагання незаконно перевезти екзотичних змій. Він визнав свою провину в скоєному.

Варто зазначити, що бірманські пітони є одними з найбільших змій, досягаючи в довжину до 2,7 метра, існують навіть екземпляри до 5,5 метрів. Ці змії походять з Азії, але активно розповсюджуються в Флориді, де вони становлять загрозу для місцевих видів, як інвазивний вид.

Фахівці вказують на те, що нелегальна торгівля екзотичними тваринами залишається значною проблемою в США, де контрабандисти шукають способи переправлення рідкісних рептилій, павуків, мавп та інших тварин через кордон, щоб потім продавати їх на чорному ринку.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці відкрили 5 нових видів гадюк.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ