Головний конкурент України: у Хорватії обрали артиста, який поїде на Євробачення-2024

sportarena.com

У фіналі нацвідбору взяли участь 16 виконавців

У Хорватії визначили артиста, який представить країну на "Євробаченні-2024". Що відомо про виконавця і чому його називають головним конкурентом України на пісенному конкурсі – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Eurovision World.

У неділю, 25 лютого, у хорватському Загребі прогримів фінал фестивалю Dora, в якому стало відомо ім'я артиста, який представить Хорватію на цьогорічному "Євробаченні". Переможцем фестивалю став 28-річний співак Baby Lasagna, який боротиметься за перемогу в пісенному конкурсі у шведському Мальме з піснею "Rim Tim Tagi Dim".

Так, у фіналі фестивалю переможця визначали шляхом об'єднання голосів глядачів і журі. Журі складалося з чотирьох груп – чотири регіони Хорватії (Осієк, Рієка, Спліт і Загреб), а також ще чотирьох груп, що представляють чотири країни Європи (Німеччина, Ісландія, Італія та Україна).

Загалом у фіналі взяли участь 16 виконавців. Пісня артиста Baby Lasagna "Rim Tim Tagi Dim" отримала 321 бал і значно відірвалася від гурту Vinko, який посів друге місце (82 бали).

  • Хорватія – головний конкурент України на "Євробаченні-2024"?

Після того, як Хорватія представила свого конкурсанта, букмекери оновили прогнози щодо ймовірного переможця цьогорічного Євробачення. Так, хорватський артист посів друге місце у загальному рейтингу, ставши основним конкурентом України, яка вже тривалий час зберігає лідерство.

Шанси Хорватії на перемогу оцінили у 10%, а ще 3 дні тому цей показник становив 7%.

Варто врахувати також, що Хорватія ще жодного разу не здобувала перемогу на Євробаченні. Найкращий результат країни – 4 місце у загальному списку у 1996 і 1999 роках.

ЩО ВІДОМО ПРО ЄВРОБАЧЕННЯ-2024

Півфінали та фінал пісенного конкурсу пройдуть у шведському місті Мальме. Перший півфінал запланований на 7 травня, другий – 9 травня, а гранд-фінал пройде 11 травня. 

Цьогорічним слоганом Євробачення було визнано "United By Music" ("Об'єднані музикою").

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, в якій країні пройде дитяче Євробачення-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ