Євробачення-2024

Українська співачка може стати учасницею Євробачення-2024 від імені Швеції

Eurovision World

Для дівчини це вже друга участь у швецькому Нацвідборі

Уродженка Запоріжжя Марія Сур може стати учасницею Євробачення-2024 від імені Швеції, передає "Дивогляд".

Після 24 лютого 2022 року дівчина разом із мамою переїхала до Швеції. Там вона взяла участь у шведському Нацвідборі на Єробачення-2024 і пройшла у фінальний етап з піснею "When I’m Gone". Про це дівчина розповіла у своєму Instagram.

"Ми зробили це! Я неймовірно вдячна за всю вашу підтримку і любов. "When I’m Gone" у фіналі", – написала дівчина.

Для Марії це вже друга участь у Нацвідборі Швеції. Минулого року співачка поступилася співачці Loreen, яка отримала перемогу на пісенному конкурсі.

Українка раніше представила пісню "When I’m Gone" на конкурсі Melodifestivalen і отримала від суддів 94 бали з 96 можливих. У фіналі дівчина змагатиметься зі співаком Ліамом Какатіаном Томассеном. Ім'я переможця шведського Націдбору оголосять 9 березня.

В Україні Марія Сур відома своєю участю у 12-му сезоні шоу "Голос країни". Вона потрапила у команду Наді Дорофєєвої, а згодом перейшла під наставництво Олі Полякової.

Після переїзду до Швеції Марія брала участь у благодійному концерті, на якому вдалося зібрати 8 млн євро на допомогу Україні.

КОМУ ПРОРОКУЮТЬ ПЕРЕМОГУ НА ЄВРОБАЧЕННІ-2024

Раніше букмекери поділилися своїм новим прогнозом щодо ймовірного переможця на Євробаченні у 2024 році. Спочатку перше місце стабільно займала Британія, але в останньому прогнозі у лідери "вивели" Україну. Цього року Україну на Євробаченні представить дует Alyona Alyonа та Jerry Heil з піснею "Teresa & Maria".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, в якому півфіналі Євробачення-2024 виступить Україна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ