співачка LP

Американська співачка LP, яка раніше підтримала українців, похизувалася худі з російською символікою – відео

відкриті джерела

Раніше артистка зізналася у любові до Україні

Популярна американська співачка Лора Перголіцці, яка виступає під псевдонімом LP, продемонструвала фанатам відео, на якому вона одягнена в худі з прапором росії, передає "Дивогляд".

Артистка подякувала російським фанатам за символічний подарунок і похизувалася ним у своєму Instagram. Реакція підписників не змусила на себе чекати – після шквалу хейту співачка видалила цю stories, але скандал вже набув розголосу.

Підписники почали критикувати LP за вчинок:

  • "Краще б вам прямісьнько до Москви";
  • "Носіть Росію, дуже дурний вибір";
  • "Ношу російське худі. Ви серйозно? Сподіваюсь, що люди скасують ваші концерти";
  • "Можна йти за російським кораблем".

Після великої кількості критики та засуджень співачка LP записала відеозвернення до прихильників, в якому наголосила, що вона підтримує українців:

"Я вдячна своїм прихильнам зі всього світу. Я знаю, що серед них є багато українців, які є біженцями у Балтійських країнах. І я хочу, щоб мої українські фани знали, як сильно я їх підтримую і завжди підтримувала. Я люблю вас та сподіваюся побачити вас на концертах", – сказала LP.

До речі, раніше, на одному зі своїх концертів артистка висловила підтримку Україні та її громадянам, а також підняла блакитно-жовтий стяг і зізналася в любові до України:

"Я люблю тебе, відважна Україно. Моя улюблена частина України – це люди! Вони такі приємні. А Київ – дуже гарне місто з приголомшливою архітектурою", – сказала співачка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українська співачка з "ВІА Гри" отримала російське громадянство.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ