Подарунок

Жінка зробила "гострий" подарунок коханому на День закоханих – відео

Shutterstock

Спантеличений чоловік спитав: "Що це, чорт забирай?"

Жінка вирішила здивувати свого чоловіка нестандартним подарунком на День закоханих – фотографіями жінок, які її коханий лайкав у Instagram. Про це повідомляє "Дивогляд".

У популярному відео на TikTok можна побачити, як Глорія Товар з Лос-Анджелеса вручає своєму партнеру рамку з фотографіями. Здавалось би, подарунок виглядає бездоганно, проте насправді він містить зображення інших дам, яким чоловік ставив лайки в Instagram.

Спантеличений чоловік вимовляє: "Що це, чорт забирай?", а у відповідь дружина пояснює: "Ось фотографії, які ти оцінив у Instagram". "О, це дуже гарно", – каже чоловік, прибираючи свій телефон у кишеню.

@gr93la

"Оскільки усі діляться тим, що подарували своїй другій половинці на День святого Валентина, я вирішила поділитися своїм. Отже, я подарувала чоловікові цю милу маленьку коробочку та наповнила її фотографіями всіх дівчат, які він лайкав у Instagram. Сподіваюся, йому це сподобалося", – поділилася Глорія.

Раніше "Дивогляд" розповідав про історію, традиції та факти про День святого Валентина, які дивують.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ