Плавання

Історичне досягнення: українець став чемпіоном світу з плавання

CHUTTERSNAP / Unsplash

Це вже восьма золота медаль для України на світових чемпіонатах з плавання

Збірна України здобула першу медаль на чемпіонаті світу 2024 року з плавання – Владислав Бухов став переможцем у змаганнях на короткій дистанції 50 метрів вільним стилем. Про це повідомляє "Дивогляд".

Молодий 21-річний спортсмен встановив чудовий результат у фіналі – 21,44 секунди. Він обійшов свого найближчого суперника, австралійського плавця Камерона Макевоя, всього на одну соту секунди, залишивши йому срібло. Британський атлет Бенджамін Прауд заробив бронзову медаль.

Ця перемога увійшла в історію, адже до цього Україна ніколи не здобувала перемогу на чемпіонатах світу в плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Це вже восьма золота медаль для України на світових чемпіонатах з плавання і перша з 2007 року, коли Олег Лісогор приніс золото додому, вигравши заплив на 50 метрів брасом.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що тенісистка Калініна увійшла у ТОП-3 українок за кількістю перемог на турнірах WTA1000.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.