Теніс

Тенісистка Калініна увійшла у ТОП-3 українок за кількістю перемог на турнірах WTA1000

Shutterstock

Для спортсменки цей успіх став знаковим

Українська тенісистка Ангеліна Калініна здобула перемогу над британкою Еммою Радукану, завдяки чому пройшла у друге коло турніру WTA1000 у Досі. Про це повідомляє "Дивогляд".

Це змагання в Досі відкриває тенісний сезон 2024 року в рамках серії WTA1000, причому останній турнір такого рівня відбувся в Пекіні в жовтні 2023 року, де перемогу здобула Іга Швьонтек.

Таким чином, Калініна увійшла до числа трьох українок, яким вдалося пройти перший етап на турнірі WTA1000 в Досі, досягнувши успіху нарівні з Мартою Костюк та Лесею Цуренко. Для Калініної цей успіх також став знаковим.

Завдяки цій перемозі, Калініна зарахувала до свого активу 21-й виграний матч на рівні WTA1000, тим самим зрівнявшись з досягненнями Катерини Володько.

У рейтингу найкращих результатів серед українок вона тепер посідає третє місце, поступаючись лише Еліні Світоліній, яка має 97 перемог, та Лесі Цуренко з 34 перемогами.

Калініній вдалося досягти такої кількості виграних матчів на WTA1000 завдяки успішному виступу на двох турнірах: вона дійшла до чвертьфіналу в Мадриді у 2022 році, здобувши три перемоги, та стала фіналісткою в Римі у 2023 році, де виграла п'ять матчів. Перший раз вона взяла участь в такому рівні змагань у 2021 році в Індіан-Веллсі, де її шлях завершився на старті.

Щоб закріпитись на чистому третьому місці у національному рейтингу вже після змагань в Досі, Калініній необхідно переграти наступну суперницю, латвійку Єлену Остапенко. Матч запланований на вівторок, 13 лютого, і розпочнеться не раніше 16:00 за київським часом.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що три українські тенісистки увійшли у ТОП-30 рейтингу WTA.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ