Теніс

Три українські тенісистки увійшли у ТОП-30 рейтингу WTA

Shutterstock

Спортсменки покращили свої позиції за результатами ігор у турнірі Australian Open-2024

Три українські тенісистки увійшли у ТОП-30 рейтингу WTA одразу після завершення турніру Australian Open-2024, передає "Дивогляд" із посиланням на сайт організації.

Чоловіча (ATP) та жіноча (WTA) тенісні асоціації оприлюднили свіжі рейтинги по завершенні цьогорічного турніру Australian Open. До списку ТОП-30 увійшли одразу три спортсменки з України.

В оновленому рейтингу тенісистка Еліна Світоліна піднялася до ТОП-20. Завдяки виходу до четвертого кола першого Грендслему сезону спортсменка перескочила з 23-го на 19 місце.

21-річна киянка Марка Костюк у цьогорічному рейтингу піднялася одразу на дев'ять щаблів. Посівши 28-му позицію, вона встановила свій особистий рекорд.

Найбільший відрив у показниках рейтингу продемонструвала Даяна Ястремська. Завдяки виходу до півфіналу Australian Open-2024 тенісистка стрибнула на 64 позиції вгору і посіла 29 місце.

Також варто відмітити, що за межами рейтингу ТОП-30 у списку WTA своє положення покращила спортсменка Леся Цуренко. Вона здійнялася на дві сходинки, обійшовши іншу українку – Ангеліну Калініну. Так, Цуренко розмістилася на 31-й сходинці, а Калініна – на 33-й.

Загалом на Australian Open-2024 від України виступили сім професійних тенісисток: Еліна Світоліна, Ангеліна Калініна, Леся Цуренко та Марта Костюк, Даяна Ястремська, Юлія Стародубцева та Дарʼя Снігур.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що тенісистка Кіченок програла у фіналі парного Australian Open-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ