Леся Цуренко

Цуренко виграла у другому раунді Australian Open і зустрінеться зі скандальною прихильницею лукашенка

відкриті джерела

Поєдинок тривав 1 годину і 36 хвилин

Українська тенісистка Леся Цуренко обіграла іспанку Ребеку Масарову в рамках другого раунду Відкритого чемпіонату Австралії 2024. Про це повідомляє "Дивогляд".

Матч у рамках Australian Open тривав 1 годину і 36 хвилин. Українка здолала суперницю у двох сетах.

Цуренко жодного разу не подавала навиліт, припустилася двох подвійних помилок і використала 6/17 брейк-пойнтів. Спочатку тенісисткам вдалося набрати очки тільки на власних подачах, але у середині партії почалися обмінюватися брейками.

Першість відійшла Лесі (2:1) і вона повела 5:3. Під час 9-го гейму українка з другої спроби реалізувала очко на подачі суперниці та взяла сет-пойнт.

Після початку другої партії спортсменки обмінялися брейками, після чого склалася ситуативна нічия (2:2). Сет рухався до тай-брейку, але вже у 10-му геймі Цуренко взяла подачу Масарової і завершила поєдинок.

Далі на українку чекає зустріч з білорускою Аріною Сабаленко, яка є прихильницею диктатора лукашенка. Вона перемогла представницю Чехії Бренду Фрухвіртову (6:3, 6:2).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 14-річний шахіст з України став наймолодшим гросмейстером у світі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ