"щуряча яма"

Чоловік зробив фотографію "щурячої ями" і заробив $3 тис – фото

соцмережі

Світлина швидко завірусилася у мережі

Художник Вінслоу Дюмейн з Чикаго оприлюднив фотографію "щурячої ями" на дорозі, яка принесла йому $3 тис, передає "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Світлина 32-річного художника швидко завірусилася у мережі. На фотографії представлений відбиток на землі у формі гризуна, який наповнений водою. За словами чоловіка, він начебто здійснив "паломництво до чиказької щурячої нори".

"Коли я побачив щурячу нору на землі, це вразило мене, як удар по тілу – я одразу сильно розсміявся. Ви можете показати це комусь у Китаї, Франції чи Римі 1000 років до нашої ери, і всі вони зрозуміють, що сталося. Це була частина універсальної нитки, яка пов’язує всіх нас – тварин, нещастя та докази", – прокоментував зображення Вінслоу Дюмейн.

Допис із відповідним зображенням уже зібрав 5 млн переглядів, майже 9 тис репостів і 136 тис уподобань. Також Вінслоу Дюмейн оприлюднив у своїх соцмережах кілька продуктів на продаж. Чоловік займається письменництвом та написанням жартів, а на власному сайті продає колоди карт Таро та принти зі своїми оригінальними ілюстраціями.

Таким чином, фотографія "щурячої ями" стала одним зі способів просування, який допоміг йому привернути увагу до своїх робіт і продати їх на $3 тис.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що український фотограф здобув перемогу на міжнародному конкурсі Wiki Loves Earth.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ