Свічка

На фронті загинув фотограф з США Володимир Миронюк

Фото із відкритих джерел

"Він радів, що може знімати у моменти найбільших випробувань справжні обличчя справжніх героїв"

На Донеччині у 59-річному віці загинув фотограф із Лос-Анджелеса Володимир Миронюк. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на журналіста Юрія Бутусова.

Чоловік зробив свій останній найризикованіший фоторепортаж в бою під Курдюмівкою на позиції української піхоти. Там окупанти атакували та годинами вели обстріл, через що тіло Володимира не могли забрати 3 дні.

Відомо, що Миронюк був українцем, але громадянином США. Тривалий час він працював у США водієм-далекобійником, а в Україну він приїхав надовго, коли почався Майдан.

В Америці він любив фотографувати природу, але під час перебування в Україні відчув поклик фотографувати героїв. У 2014 році він став одним з людей-талісманів на фронті, і віддячував фотографіями кожному військовому, якого зустрічав.

Володимир Миронюк
Володимир Миронюк
Фото: WM Blood / YouTube

Володимир не був професійним журналістом, професійним фотографом або професійним солдатом.

"Він любив сміливців, які ризикують собою заради високих цілей, він радів, що може знімати у моменти найбільших випробувань справжні обличчя справжніх героїв. Він потрапляв на фронт без жодних дозволів, тому що любив воїнів, відчував їх, і легко здобував довіру. Коли було треба він брав до рук зброю або сідав за кермо. Не раз безпосередньо брав участь у бойових діях як доброволець, за ним не треба було доглядати та охороняти. Він поводився на фронті як звичайний боєць, і таким чином мав можливості знімати там, де максимальний ризик", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на фронті загинув поет Олексій Івакін.

Дивіться також відео 5 каналу: ВСІ ЗУПИНИЛИСЯ НА ХВИЛИНУ! У День захисників та захисниць вшанували полеглих воїнів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ