Вірус, коронавірус

В Україні зростає захворюваність на COVID-19 – Кузін

Pixabay

"У людей літнього віку, з важкими захворюваннями, ризик померти вищий"

В Україні за останні кілька тижнів збільшилося кількість хворих на коронавірус, передає "Дивогляд".

Заступник міністра охорони здоров'я та головний державний санітарний лікар Ігор Кузін розповів, що останнім часом в українських регіонах фіксується по 2-2,5 тис випадків інфікування COVID-19 за тиждень. 

"Незважаючи на те, що кількість випадків захворювання на ковід у нас суттєво зменшилася, останні кілька тижнів ми бачимо поступове зростання. Це початок епідемічного сезону. Це 2-2,5 тис випадків в середньому за тиждень ми реєструємо. І ми бачимо, що у людей літнього віку, з важкими захворюваннями, ризик померти вищий", – сказав Кузін.

Головний санлікар зауважив, що від важкого перебігу хвороби може вберегти вакцинація. Водночас, врахуйте, що вакцина не захищає на 100% від інфікування, а просто дозволяє легше перенести хворобу.

За словами Кузіна, обов'язкова вакцинації деяких груп ризику (зокрема, учителів, медиків та держслужбовців) дозволила їм продовжувати роботу навіть у часи жорсткого карантину.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні можуть відновити обов'язкову вакцинацію від COVID-19 для деяких громадян.

Дивіться також відео 5 каналу: Львівські кардіохірурги провели унікальну операцію на серці

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ