Вакцинація

У ВООЗ закликають відновити вакцинацію від COVID-19

Shutterstock

Починати підготовку до нової хвилі коронавирусу треба заздалегідь

У ВООЗ заявили про стрімке зростання хворих на коронавірус у світі та закликають до початку масової вакцинації, передає "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

З початку осені 2023 року в США кількість хворих на ковід досягла показників першої хвилі інфікувань навесні 2020 року. Зокрема, за тиждень з 27 серпня по 2 вересня кількість госпіталізованих у Штатах збільшилася на 9%, а смертність хворих зросла на майже 5% з 3 по 9 вересня.

Провідний експерт з моделювання коронавірусу Джей Вейланд зазначив, що до 8 вересня реальне число коронавірусних хворих в США кожен день збільшувалося на 720 тис, а до початку листопада цей показник зросте у 4,5 рази.

Марія Ван Керхове, яка є відповідальною за боротьбу з COVID-19 у Всесвітній організації охорони здоров'я, повідомила, що негативні звіти про зростаючу кількість інфікованих на ковід надходять з різних країн світу. Зокрема, з Європи.

У зв'язку з цим у ВООЗ закликають заздалегідь почати підготовку до нової хвилі коронавірусу і зробити повторне щеплення. Особливо ревакцинацію рекомендують особам, що належать до групи ризику.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у ВООЗ надали нові рекомендації щодо вакцинації від COVID-19.

Дивіться також відео 5 каналу: У Черкасах укриттів вистачить лише на третину містян! Мобільні укриття компенсують дефіцит

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ