росія

Скільки росіян не можуть пояснити, яких цілей досяг путін, воюючи проти України – опитування

Shutterstock

"Демілітаризацію" визнали досягнутою 1,5% росіян

Нове опитування населення країни-агресорки показало, що майже 60% росіян не змогли пояснити, яких цілей досяг їхній диктатор владімір путін, розв'язавши війну проти України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

У процесі опитування було поставлено питання: "Яких цілей військової операції досягнуто на цю мить?"

Приблизно 58,9% опитаних не змогли пояснити, яких цілей досяг путін в Україні. З них, 35,8% відчули труднощі з відповіддю, тоді як 23,1% висловили думку, що цілі не були досягнуті взагалі.

Диктатор путін, оголошуючи про початок широкомасштабного вторгнення в Україну в лютому 2022 року, заявив про намір досягти "денацифікації" та "демілітаризації" країни. Однак через два роки лише 0,9% респондентів вважають, що ціль щодо "денацифікації" була досягнута, а "демілітаризацію" визнали досягнутою 1,5% росіян.

Тільки 2,3% опитаних вважають, що путіну вдалося показати "силу росії світу", а "захист жителів Донбасу" вважають досягнутим всього 2,2% респондентів. Менше ніж 1% опитаних відзначили, що вдалося згуртувати народ і зберегти його "цілісність".

Згідно з даними опитування, велика частина росіян бачить війну як загарбницьку.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що росіянка вшанувала пам'ять Навального й отримала від поліції портрет Берії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ