Sikorsky S-92

Гелікоптер компанії, заснованої українцем, впав в океан у Норвегії – подробиці

Фото з відкритих джерел

Внаслідок інциденту одна особа загинула

У західній частині Норвегії сталася катастрофа: вертоліт, на борту якого перебувало шестеро членів екіпажу, впав у води океану. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NRK.

Внаслідок інциденту одна особа втратила життя, інші п'ять отримали різного ступеня важкості поранення. За інформацією від поліцейських органів Норвегії, сталася аварія гелікоптера Sikorsky S-92, який був залучений до тренувальної пошуково-рятувальної операції.

Повідомляється, що на момент аварії гелікоптер перевозив шість осіб. З невстановлених поки причин, гвинтокрил зник з екранів радарів одразу після відправлення аварійного сигналу.

Операція з порятунку змогла знайти усіх шістьох членів екіпажу, котрі провели у холодній воді приблизно 50 хвилин, після чого їх доправили до найближчого медичного закладу.

Лікарняні працівники пізніше повідомили, що один із врятованих помер. Серед решти постраждалих – один отримав незначні травми, тоді як інші четверо зазнали поранень різної тяжкості.

Наразі обставини, що призвели до цієї аварії, залишаються нез'ясованими. Поліція проводить розслідування і займається збором уламків.

Зазначено, що дані моделі гелікоптерів оснащені передавачем аварійного пеленгування. Цей пристрій був активований у момент падіння в океан, і сигнал було відправлено до Головного центру пошуку та порятунку.

Гелікоптер знаходився на висоті близько 114 метрів над морем, коли перестав відповідати на сигнали. Компанія-виробник Sikorsky заявила, що обізнана щодо катастрофи і готова співпрацювати з органами розслідування.

"Ми поінформовані про нещасний випадок і готові надати всю необхідну допомогу слідчим та нашим клієнтам. Передусім для нас стоїть питання безпеки", – прокоментували цю подію представники Sikorsky.

Норвезьке агентство цивільної авіації поки не має інформації щодо можливих причин аварії.

Керівник рятувальної команди зазначив, що в регіоні панували сильний шторм та низька температура, але немає підстав вважати, що погодні умови могли стати причиною технічних неполадок у гвинтокрила такого типу.

Варто відзначити, що Sikorsky Aircraft – це американська компанія, яка спеціалізується на виробництві літаків та вертольотів. Вона була заснована українським інженером та конструктором Ігорем Івановичем Сікорським.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що у США розбився гелікоптер з пасажирами на борту.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ