"Я вперше таке бачу": ЗСУ зняли НЛО на фронті – фахівці пояснили, що це може бути (відео)

Українські військові виявили НЛО під час бойових дій, що задокументовано на відео 406-ої окремої артилерійської бригади

Цей момент було зафіксовано за допомогою дрона Mavic 3T. Представник Mavic DJI висловився, що не може зрозуміти, як це могло статися. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Як це сталося та що думають фахівці?

Попри те, що точний розмір, висота та форма об'єкта не відомі, висота польоту дрона свідчить, що зафіксований об'єкт міг бути значним за розмірами та знаходитися на відстані приблизно 50 кілометрів, згідно з даними британського ЗМІ.

Ці інтригуючі кадри були зняті в цьому місяці за допомогою одного з дронів із "тепловим баченням", які показують, що НЛО був значно тепліший за об'єкти навколо. Водночас на дисплеї управління дроном з'явилося повідомлення про помилку.

Один з операторів дрона був переконаний у виявленні НЛО, зазначивши, що об'єкт тривалий час знаходився у повітрі без руху. Тим часом, один із військовослужбовців запропонував врізатися дроном у НЛО.

"Щось незвичайне! Я вперше таке бачу", – сказав боєць на відео.

"До нього підлетів ще один, потім воно падало як метеорит…", – додала жінка, яка стояла поруч.

Журналісти змогли зв'язатися з Павлом Терлецьким, який займається постачанням та обслуговуванням дронів для цієї бригади. Він повідомив, що військовослужбовці зараз відпочивають після 48 годин на фронті, але він обіцяє з'ясувати подробиці інциденту з НЛО.

Скептики, проаналізувавши 20-секундне відео із зони бойових дій, припустили, що українські військові могли спостерігати міраж, відомий як "Фата Моргана".

Це явище відбувається, коли верхній шар теплого повітря лежить над нижнім шаром холодного, формуючи "атмосферний канал", який змінює або викривляє світло так, що створює видимість об'єкта в повітрі.

Також це може бути оптичною ілюзією, особливо при зйомках поряд з водоймами. Проте, у тій місцевості, де перебували бійці, водойм не було. Експерт з авіаційної безпеки вказав на рідкісність спостережень за нерухомим об'єктом в повітрі, як це було зафіксовано бійцями 406-ї бригади.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що ЦРУ шукає уламки НЛО по всьому світу, а уряд США має 9 позаземних літальних об'єктів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше