Олексій Тритенко

"З честю ношу однострій": український актор вступив до лав ЗСУ – фото

alexey_tritenko / Instagram

Це сталося ще на початку повномасштабної війни

Український актор Олексій Тритенко поділився новиною про свій вступ до армійських рядів ЗСУ. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Він розповів, що приєднався до війська на початку широкомасштабних бойових дій в країні, але не розголошував цю інформацію перед громадськістю. Проте, зараз Тритенко відчув потребу поділитися цим, оскільки його почали звинувачувати в недоречному носінні військового однострою.

Він заявив, що нещодавно зіткнувся з підвищеною увагою та критикою через свій вибір одягати форму та з'являтися в ній на деяких фотографіях. Олексій пояснив, що одягнув військовий однострій з моменту початку масштабного вторгнення.

Також Тритенко продемонстрував документ, який підтверджує його статус військовослужбовця, і розкрив своє військове звання. Він виконує службові обов'язки на передовій, маючи звання молодшого сержанта.

"Додаю наказ про моє залучення до лав ЗСУ (звісно, це узгоджено із командуванням). Відтоді з честю ношу однострій та є чинним військовослужбовцем Збройних сил України", – додав актор.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що худі Андрія Хливнюка виміняли на 20 дронів для ЗСУ на благодійному аукціоні у Німеччині.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ