Як звертатися до Господа за захист рідних і близьких людей – 7 сильних молитов

Молитва – це щире звернення до Всевишнього

Багато людей звертаються до Господа Бога як за себе, так і за своїх близьких. "Дивогляд" ділиться з вами добіркою сильних молитов за рідних і ближніх.

Молитви за рідних та хрещених дітей

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері почуй мене, недостойного раба Твого (ім’я). Господи, у милостивій владі Твоїй діти мої, раби Твої (імена). Помилуй і спаси їх імені Твого ради. Господи, прости їм усі гріхи вільні й невільні, заподіяні ними перед Тобою. Господи, настав їх на істинну путь Твоїх заповідей і розум просвіти світлом Твоїм на спасіння душі та зцілення тіла. Господи, благослови їх удома, у школі, в путі й на кожному місці Твого володіння. Господи, збережи їх під покровом Твоїм святим від стріли, отрути, вогню, пошесті смертоносної і наглої смерти. Господи, охорони їх від усіх видимих і невидимих ворогів, від усякої хвороби, очисти від усякої скверни і полегши їхні душевні страждання. Господи, даруй їм благодать Духа Твого Святого на многії літа життя, здоров’я і цнотливість. Господи, збільш і зміцни їхні розумові здібності й тілесні сили, даровані їм Тобою, подай Твоє благословення на благочестиве і, якщо Тобі вгодно, сімейне життя і неосудне дітонародження. Господи, даруй мені, рабу Твоєму (ім’я), батьківське благословення на дітей моїх і рабів Твоїх у нинішній час, уранці, вдень і вночі імені Твого ради, бо Царство Твоє вічне, всесильне і всемогутнє. Амінь.

***

О Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і збережи під покровом Твоїм дітей моїх (імена рідних і хрещених дітей), усіх отроків і немовлят, хрещених і безіменних, і тих, що в утробі материнській. Покрий їх ризою Твого материнства, зрости їх у страсі Божому і в покорі батькам, ублагай Господа мого і Сина Твого, щоб дарував їм корисне для спасіння їхнього. Доручаю їх материнському піклуванню Твоєму, бо Ти є Божественна Покрова рабам Твоїм. Амінь.

***

Владико Господи Вседержителю, будь милостивий до дітей моїх, приведи їх до віри і спасіння, збережи їх під захистом Твоїм, укрий їх від усякої лукавої похітливості, віджени від них усякого ворога і супостата, відкрий їм вуха й очі сердечні, даруй зворушеність і впокорення серцям їхнім. Амінь.

Молитва до пресвятої Богородиці

Ікона Діви Марії та Ісуса Христа
Ікона Діви Марії та Ісуса Христа
Фото: відкриті джерела

Пресвята Богородице, Діво Владичице, вища від Ангелів і Архангелів і всього творіння чесніша! Почуй нас, що молимося Тобі, і яви милість Твою людям Твоїм. Пом’яни, Всемилостива Владичице, людей, що стоять перед Тобою і тих, що з поважної причини відсутні, і помилуй їх і нас з великої милости Твоєї. Скарбниці душ їхніх наповни всяким добром, шлюб їх у мирі та однодумності збережи, немовлят виховай, юних настав, старих підкріпи, слабодухих заспокой, розпорошених збери, знаджених напоум, тих, що страждають від духів нечистих, звільни, з тими, що плавають і тими, що мандрують, подорожуй, за вдовиць заступись, беззахисних захисти, полонених визволи, недужих зціли, тих, що в судах, у в’язниці, на тяжких роботах і в усякій недолі й скрутних обставинах – розрадь, укріпи і помилуй. Найбільше ж Церкву Сина Твого збережи й охорони повік-віки. Ти бо єси, Владичице, Надія наша й Заступниця всіх, хто вдається до Тебе і Твоєї святої допомоги благає. Тому всечесний образ Твій і Вседержителя, Якого тримаєш рукою Своєю, бачачи на іконі, радіємо, грішні, зі зворушенням і любов’ю цілуємо його, сподіваючись, Владичице, Твоїми святими богоугодними молитвами сподобитися нам нескінченного життя і неосудно стати в день судний праворуч Сина Твого і Бога нашого, славлячи Його разом із Безпочатковим Отцем і Пресвятим, Благим і Животворчим Духом, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва за ближніх

Господи Ісусе Христе, Боже наш, покрий нас, рабів Твоїх, від злоби супротивника нашого, бо сила його міцна, єство ж наше пристрасне і сила наша немічна. Але Ти, о Милосердний, збережи нас від збурення думок і потопу пристрастей. Господи, Найсолодший Ісусе, помилуй і спаси рабів Твоїх: рідних моїх (імена), і всіх родичів, друзів, знайомих, сусідів, учителів, благодійників, усіх, хто любить і ненавидить нас, і кожну душу, що найбільше Твоєї допомоги потребує.

Читання Євангелiя за ближнiх за зцiлення, допомогу, помилування

Спаси, Господи, i помилуй раба Твого (iм’я) словами Божественного Євангелiя Твого, прочитаного за спасiння раба Твого. Попали, Господи, терна всiх його грiхiв i нехай вселиться в нього благодать Твоя, що опалює, очищає, зцілює й освячує всю людину навiки. Амiнь. (I прочитати, стоячи, главу з Євангелiя).

Пом’яник

Тих, хто нас ненавидить i кривдить, прости, Господи Чоловiколюбче. Доброчинцям нашим добро вчини. Братам i родичам нашим даруй, чого вони просять для спасiння i життя вiчного. На немiчних споглянь i зцiлення їм подай. Покермуй тими, що на морi, подорожнiм будь супутником. Усiм правдивим християнам допомагай у боротьбi. Тим, хто служить нам i милує нас, вiдпущення грiхiв даруй. Тих, що заповiли нам, недостойним, молитися за них, помилуй з великої Твоєї милости. Пом’яни, Господи, ранiше спочилих отцiв, матерiв, братiв i сестер наших i упокой їх там, де сяє свiтло лиця Твого. Пом’яни, Господи, братiв наших поневолених i визволи їх вiд усякої небезпеки. Пом’яни, Господи, тих, що дари приносять, i добро чинять у святих Твоїх церквах, i за вбогих пам’ятають, i дай їм, чого вони просять для спасiння, i життя вiчне. Пом’яни, Господи, i нас, смиренних, грiшних i недостойних рабiв Твоїх, i просвiти наш розум свiтлом розуму Твого, i провадь нас по стежках заповiдей Твоїх молитвами Пречистої Владичицi нашої Богородицi i Вседiви Марiї i всiх святих Твоїх, бо Ти - благословен єси на вiки вiкiв. Амiнь.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав вам про шість сильних молитов, які повинна знати кожна дитина.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше