Як молитися за захист родини та домівки під час війни – найсильніші молитви

За понад два роки повномасштабної війни російські окупанти своїми злочинними діями вбили величезну кількість людей, розлучили родини та зруйнували безліч будинків

У ці непрості часи українці звертаються до Бога і моляться за захист своїх рідних і своїх домівок. На тлі цього "Дивогляд" поділиться підбіркою молитов, пов'язаних з цими актуальними питаннями.

Молитва про Божий захист

Господи, Всемогутній Боже, Царю всіх царюючих і Господь всіх володарів, Який сказав, що і волосся з голови не впаде у нас без волі Твоєї, Ти, що припиняєш війни до кінців землі, сокрушаєш лук, ламаєш спис, спалюєш вогнем колісниці!

Будь поміччю народу українському, захистом і силою, і міццю, кам’яною горою й огорожею від ворогів.

Не покинь насліддя Твого, що зветься святим іменем Христовим. Та даруй Україні мир та спокій! Амінь.

Молитва про Божу силу в захисті України

Нехай звеличиться слава Твоя Боже у вишніх і у всьому світі, нехай буде на землі українській мир і благовоління. Не попусти руйнувати і спустошувати міста, села і домівки, землі і народ України, де живе слава Твоя.

Даруй всім владам – страх Божий, воїнству і народові нашому – мир і злагоду. Озброй нас могутністю Твоєю, бо силою Твоєю ослабнуть та падуть війська ворожі.

Зодягни нас силою Твоєю і зроби дітьми Твоїми, щоб знищили ми злі наміри проти України  могутністю Тобою і небесною силою Твоєю. Просимо про наш край в Ім’я твоє Боже. Амінь.

Молитва від небезпеки та війни

Господи Боже наш, Ти вислухав Мойсея, коли він простягав до Тебе руки, і народ ізраїльський зміцнив на амаликитян, озброїв Ісуса Навина на битву та повелів сонцю спинитися. Ти й нині, Владико, почуй нас, що молимося до Тебе.

Зміцни силою Твоєю побожний народ наш, благослови його справи, примнож славу його перемогою над ворогом, зміцни всемогутньою Твоєю правицею нашу державу, збережи військо, пошли ангела Твого на зміцнення захисників народу нашого, подай нам усе, що просимо для спасіння; примири ворожнечу і мир утверди.

Простягни, Господи, невидиму правицю Твою, яка рабів Твоїх заступає в усьому. Тим же, кому судив Ти покласти душу свою на війні за віру православну, побожний народ наш і державу, прости їхні провини і в день праведної Твоєї відплати подай вінці нетління.

Бо Твоя є влада, Царство і сила, від Тебе допомогу всі приймаємо, на Тебе надію покладаємо і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва про захист України та Батьківщини під час війни

Господи, Всемогутній Боже, Царю всіх царюючих і Господь усіх володарів, Який сказавши, що і волосся з голови не впаде у нас без волі Твоєї, Ти, що припиняєш війни до кінців землі, руйнуєш лук, ламаєш спис, спалюєш вогнем колісниці!

Будь поміччю народу українському, захистом і силою, і міццю, кам'яною горою та огорожею від ворогів. Не покинь спадщини Твої, що зветься святим ім'ям Христовим.

Та даруй Україні мир та спокій! Амінь.

Молитва до Богородиці за дітей

О, Преблагословенна Мати Втіленого Слова і наша Найсолодша Мати! Я тут, біля Престолу Небесної Благодаті й у Твоїх стоп, з відкритим серцем і любов'ю, благаю: нехай за Твоїм покровительством всемогутній Господь Своєю милістю та любов'ю вселить у серце мого чоловіка (ім'я) та моїх дітей (імена), моїх онуків (імена) мир, любов і потяг до всього доброго і праведного, тверде бажання і намір слідувати за Божою правдою та волею.

Благай Твого Божественного Сина не допустити нікого з моєї родини до розлучення та тяжкого танення, до тяжких та невиліковних хвороб, до передчасної та нахабної смерті. Нехай наш дім і всі ми, що живуть у ньому, будемо поховані від пожежі та повені, від нападу злодіїв та ворогів, від усяких і різних злих та небезпечних обставин, нечистого та заздрісного ока та язика.

А ми прославлятимемо і дякуватимемо Богові й ублажатимемо і шануватимемо Твоє святе ім'я – нині, і постійно, і на віки віків. Амінь.

Молитва за свою родину

Ласкавий Господи, Ісусе Христе, Ти захотів провести довгі роки Свого земного життя в назаретській Сім'ї, благаю Тебе, благослови мою дорогу сім'ю: батька, матір, братів, сестер, усіх свояків. Пошли їм милість, щоб усім серцем любили Тебе, охорони їх від усякого лиха.

Подай згоду моїй сім'ї, бо згоду це великий Твій дар. Оточи мою сім'ю Божою любов'ю, яка насолоджує прикрощі земного життя. Будь з нами у важкі години, щоб за Твоєю Милістю ми вийшли з цього світу і пішли до Неба навіки прославляти Тебе. Маріє, найкраща наша Мати й зразок для кожної сім'ї, будь завжди з моєю дорогою сім'єю. Амінь.

Молитва, коли Україна в небезпеці

Господи Боже наш, Ти вислухав Мойсея, коли він простягав до Тебе руки, і народ ізраїльський зміцнив на амаликитян, озброїв Ісуса Навина на битву та повелів сонцю спинитися. Ти й нині, Владико, почуй нас, що молимося до Тебе.

Зміцни силою Твоєю побожний народ наш, благослови його справи, примнож славу його перемогою над ворогом, зміцни всемогутньою Твоєю правицею нашу державу, збережи військо, пошли ангела Твого на зміцнення захисників народу нашого, подай нам усе, що просимо для спасіння; примири ворожнечу і мир утверди.

Простягни, Господи, невидиму правицю Твою, яка рабів Твоїх заступає в усьому. Тим же, кому судив Ти покласти душу свою на війні за віру православну, побожний народ наш і державу, прости їхні провини і в день праведної Твоєї відплати подай вінці нетління. Бо Твоя є влада, Царство і сила, від Тебе допомогу всі приймаємо, на Тебе надію покладаємо і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва за здоров’я батьків

Добрий Боже! Твоїй опіці доручаю моїх батьків. Своїм Провидінням дивися за ними. Благослови їхній труд, підтримуй їхнє життя. Уділи їм благодаті завжди бути з'єднаними з Тобою. Помнож їхню віру, уповання на Тебе і любов серця; нехай у Тобі знаходять справжній мир. Допоможи мені постійно пам’ятати і активно допомагати батькам, щоб я міг (могла) їм віддячити за блага, отримані від них. Батькам нашим належить слушний відпочинок, а все ж таки вони турбуються про нас постійно. Подай їм, Боже, спокійний вечір життя та будь із ними, щоб не почувалися самотньо. Продовж дні їхнього життя, додай сил і надії, а колись дай осягнути вічну нагороду на небесах. Амінь.

Молитва за сім'ю і дім до Богородиці

О, Преблагословенна Мати Воплоченого Слова і наша Найсолодша Матір! Я тут, у Престола Небесної Благодаті та біля Твоїх стіп, з відкритим серцем і любов’ю, благаю: нехай за Твоїм заступництвом всемогутній Господь Своєю милістю і любов’ю вселить в серце мого чоловіка (ім'я) і моїх дітей (імена), моїх онуків (імена) мир, любов і потяг до всього доброго і праведного, тверде бажання і намір слідувати за Божою правдою і волею.

Ублагай Твого Божественного Сина не допустити нікого з моєї сім'ї до розлучення і тяжкого розтавання, до тяжких і невиліковних хвороб, до передчасної і наглої смерті. Нехай наш дім і всі ми, хто проживаємо в ньому, будемо захищені від пожежі і повені, від нападу злодіїв і ворогів, від всяких та різних злих і небезпечних обставин, нечистого і заздрісного ока та язика.

А ми будемо прославляти й дякувати Богові та ублажати й шанувати Твоє святе Ім'я – нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.

Раніше ми розповідали, як військові капелани служать в ЗСУ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше