Гроші

"Буде приємно лягати спати": жінка розбагатіла завдяки гороскопу

соцмережі

Родина має намір покрити свої медичні витрати, які становили для них значний тягар

Жителька Балтімора (штат Мериленд, США) вирішила зіграти в іншу лотерею після прочитання гороскопа та зірвала джекпот. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Miami Herald.

Жінка, яка побажала залишитися анонімною, здобула виграш у розмірі $100 тисяч. Вона зазначила, що гороскоп підштовхнув її до спроби чогось нового, що стало ключем до її успіху.

"Гороскоп пропонував внести зміни у повсякденне життя, і я подумала, що це відмінна можливість", – розповіла вона.

Замість звичайної участі у Pick 3 або Pick 4, вона купила квиток Fast Play за $10 під час походу в магазин. Перевіривши його там же, вона виявила, що її номери виграшні.

"Раптово все стало дуже тихо. У магазині було дуже багато народу, але я не помітила нічого, крім збігу і $100 тисяч", – поділилася вона.

Після цього вона поспішила додому, щоб поділитися з чоловіком цією чудовою новиною. Представники лотереї розповідають, що зараз пара має намір покрити свої медичні витрати, які становили для них значний тягар.

"Буде приємно лягати спати без жодних турбот", – зазначає щаслива американка.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілону Маску довелося заплатити за 4 тисячі пирогів після скарги пекарні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ