Обходьте їх стороною: 5 найбільш меркантильних і жадібних знаків зодіаку

Астрологи вірять, що знак зодіака цілком і повністю відображає натуру людини та її характер

"Дивогляд" підготував для вас матеріал про 5 найбільш меркантильних знаків зодіаку, які схильні до жадібності та користолюбства.

Козеріг

Знаки зодіаку
Знаки зодіаку
Фото: Shutterstock

Ходять чутки, що Козероги дуже радіють грошам і впродовж усього життя ставлять у пріоритет можливість підзаробити. У стосунках з рідними та друзями у Козерогів можуть з'являтися непорозуміння та відсторонення, якщо в руках з'являється гаманець з грошима.

Багато Козерогів не допомагатимуть людині, якщо не отримають ніякої матеріальної подяки за це. Дехто з них навіть поділяє своє оточення на тих, хто може становити фінансовий інтерес і тих, хто не представляє жодного інтересу. У першому випадку Козероги намагаються встановити партнерство, щоб збагатитися за їхній рахунок або отримати якусь вигоду для себе з цієї співпраці.

Діва

Знаки зодіаку
Знаки зодіаку
Фото: Shutterstock

Діви – це надзвичайно скупі особистості, які в окремих ситуаціях готові заощаджувати навіть на собі та пишаються цим. Ідеться не про "грамотну" економію, а швидше про скупу натуру цих знаків зодіаку. Так, при необхідності придбати якусь річ, з великої кількості варіантів Діви не роздумуючи оберуть найдешевший товар і ще спробують виторгувати меншу суму.

Також цілком вірогідно, що Діви носитимуть одну й ту саму річ декілька років, аби лише не витрачати грошей на щось нове. Особи з цим знаком зодіаку заощаджуватимуть на транспорті та ходитимуть пішки за можливості, а також купуватимуть найдешевші та найпростіші продукти харчування.

Заради власної вигоди Діви будуть спілкуватися та співпрацювати з людьми, які їм зовсім неприємні. Для укладання шлюбу Діви також звертатимуть увагу лише на матеріально забезпеченого партнера і робитимуть усе, щоб утримати його, навіть якщо людина зовсім не до вподоби.

Телець

Знаки зодіаку
Знаки зодіаку
Фото: Shutterstock

Тельці вміють добре приміряти на себе різні образи, тому на перший погляд вони здаються миролюбними, добрими та надзвичайно чуйними людьми. Однак, маски злітають, коли ви починаєте з'ясовувати з Тільцями фінансові відносини.

Для людей з цим знаком зодіаку фінансова забезпеченість – найголовніше у житті. Коли виникає ризик фінансової дестабілізації – Тельці змінюють свій вигляд і стають несхожі на самих себе. Для збереження товщини власного гаманця Тельці можуть обманювати, хитрувати і робити дріб'язкові вчинки. У цей момент для них не має значення чи пов'язують вас дружні або близькі стосунки.

Стрілець

Знаки зодіаку
Знаки зодіаку
Фото: Shutterstock

Стрільці дуже працьовиті та готові досягти встановлених цілей важкою та невдячною працею. Через це вони зазвичай надто заощадливі та не люблять необдумано витрачати кошти. Інколи економія досягає рівня, коли Стрільці виставляють себе не в кращому світлі.

Наприклад, ідучи на побачення з дівчиною, чоловік знаку Стрілець обере дешевий букет, запросить дівчину у недорогий заклад і навіть може запропонувати, щоб кожен заплатив сам за себе.

Водночас, Стрільці – справжні хвальки. Вони не втратять нагоди наголосити на рівні свого заробітку та можуть навіть висміяти тих, хто має значно меншу зарплату.

Рак

Знаки зодіаку
Знаки зодіаку
Фото: Shutterstock

Представники знаку зодіаку Рак з дитинства проявляють жадібність і вимагають від батьків, щоб вони давали їм все, що вони хочуть. У дорослому віці Раки також не поступаються своїм принципам і бажанням та готові навіть зрадити близьких і друзів для досягнення власних бізнес-цілей.

При виборі партнера для створення сім'ї Раки можуть довго придивлятися. Для них важливо знати, що людина має фінансовий потенціал. Тож, якщо людина не має перспективної роботи і зростаючого заробітку – Рак не зверне на неї уваги і просто пройде повз, навіть якщо у нього є певні почуття.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про п'ять чоловічих імен, власники яких – найбільш ледачі особистості.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше