Гроші

Чоловік заробив приблизно $2 млн, підслуховуючи телефон дружини – як йому це вдалося

Shutterstock

Ця ситуація призвела до розпаду родини та звільнення жінки

Американець Тайлер Лаудон скористався можливістю дистанційної роботи своєї дружини, щоб здобути вигоду на ринку акцій. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Комісію з цінних паперів і бірж (SEC).

Тайлеру, що проживає в Х'юстоні, штат Техас, було пред'явлено обвинувачення від Комісії з цінних паперів і бірж (SEC), яка стверджує, що він неправомірно нажився на інсайдерській інформації, заробивши близько $2 млн.

За повідомленням SEC, Лаудон використовував унікальну можливість, яку надала дистанційна робота його дружини, аналітика з питань злиття та поглинань в компанії "BP", вичавлюючи прибуток з ринку акцій. Він незаконно прослуховував її службові розмови, дізнавшись конфіденційну інформацію про майбутнє придбання компанії TravelCenters of America Inc.

Представники SEC зазначають, що Лаудон таємно придбав акції цільової компанії, не повідомивши про це свою дружину, за кілька тижнів до офіційного анонсу злиття 16 лютого 2023 року. Ціна акцій TravelCenters виросла майже на 71% після оголошення, що дозволило Лаудону реалізувати їх із прибутком у $1,8 млн.

"Ми стверджуємо, що Тайлер використав умови дистанційної роботи та довіру своєї дружини для особистого збагачення за рахунок конфіденційної інформації, показуючи свою відданість боротьбі з такими зловживаннями", – заявив Ерік Вернер, директор регіонального офісу SEC у Форт-Верті.

Після визнання своїх дій перед дружиною, Лаудон пояснив, що його мотивацією було забезпечити їй можливість раніше залишити роботу. Однак, коли про його дії стало відомо, його дружину звільнили з компанії без доказів її причетності до витоку інформації. Ця подія призвела до розлучення, і тепер Лаудонові загрожує значний штраф та необхідність повернути всі незаконно отримані доходи.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що шахраї передали Apple понад 5000 підроблених iPhone, отримавши замість них оригінальні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ