Юрій Ворожко

Помер популярний український блогер – подробиці

instagram.com/vorozhko_yura

Лише чотири дні тому стало відомо, що дружина блогера очікує народження доньки

У місті Кропивницькому сталася трагедія – з життя пішов відомий український блогер Юрій Ворожко. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне".

Трагічний інцидент із 32-річним блогером стався 26 лютого у плавальному басейні спорткомплексу. На місце події було негайно викликано медичну допомогу. По прибутті лікарів було виявлено, що інструктор вже намагався реанімувати Ворожка, проте всі спроби врятувати його життя виявились марними, і було констатовано смерть.

Причини несподіваної смерті блогера залишаються нез'ясованими, проводиться розслідування. Представник поліції Кіровоградської області повідомила, що ознак насильницької смерті не було виявлено.

Юрій Ворожко був відомим блогером з аудиторією в понад мільйон підписників на своєму YouTube-каналі та активно виступав на TikTok, де він займався благодійністю, допомагаючи бездомним, літнім людям та іншим нужденним. Відомо, що у Ворожка залишилися дружина та двоє дітей. Лише чотири дні тому стало відомо, що його дружина очікує народження доньки.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у ДТП загинув найшвидший марафонець світу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ