Артем Козаченко

У Німеччині помер ще один український баскетболіст – подробиці

artgiants / Instagram

"Ми глибоко шоковані, сумуємо і прощаємося ще з одним великим баскетбольним талантом"

У німецькій лікарні помер 18-річний український баскетболіст Артем Козаченко, який опинився в реанімації після озброєного нападу в Дюссельдорфі 10 лютого. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на клуб ART Giants, за який грав спортсмен.

Артему було проведено декілька хірургічних втручань, проте його стан несподівано погіршився протягом останніх днів, і лікарі не змогли врятувати життя спортсмена.

"Артем був невіддільною частиною нашої команди. Ми глибоко шоковані, сумуємо і прощаємося ще з одним великим баскетбольним талантом із наших лав", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 10 лютого в Німеччині на українців-баскетболістів Володимира Єрмакова та Артема Козаченка було скоєно напад особами, озброєними ножами. Від отриманих травм Єрмаков помер у медичному закладі, тоді як Козаченко боровся за життя в реанімаційному відділенні. Згодом стало відомо, що місцева поліція затримала трьох підозрюваних підлітків.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ