травесті-діва Монро

"Я йшла як на розстріл": травесті-діва Монро відвідала ТЦК і пройшла ВЛК під час війни

відкриті джерела

"Це ж усі мої травми й страхи з дитинства, з підліткового віку"

Популярна українська блогерка травесті-діва Монро, яка вже тривалий час перебуває у процесі трансгендерного переходу, поділилася своїм планом дій на випадок вручення повістки і призову на службу в ЗСУ, передає "Дивогляд".

Блогерка вже багато років переживає процес трансгендерного переходу. Через навчання на клінічного психолога, а згодом й початок бойових дій в Україні, вона не встигла змінити свою стать.

Офіційно травесті-діва Монро вважається чоловіком, а отже повинна була явитися до військкомату через свою стать. Вона має військовий квиток і навіть пройшла військово-лікарняну комісію (ВЛК).

"Я була в ТЦК. У мене є документи, військовий квиток. Пройшла ВЛК. Сама прийшла до ТЦК. Направили на ВЛК. Прийшла о 9 ранку ВЛК з аналізами. Пройшла ВЛК одну, другу. Мені складно про це казати, але йшла я як на розстріл".

"Я очікувала поглядів. Це ж усі мої травми й страхи з дитинства, з підліткового віку. Для мене найжахливіше було перебувати в приміщенні, де велика кількість гетеросексуальних чоловіків. І от я з пакетом документів прийшла. Але ніхто мені жодного слова не сказав, хто впізнавав, просили фото. Я не усвідомлюю до кінця ступінь народної любові. І це для мене було просто до сліз. Всі хотіли допомогти", – розповіла Монро в подкасті "Ночі Дівочі".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як працює залізничне сполучення з Польщею після бунту протестувальників

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ