Крига

У Польщі трагічно загинули українські підлітки – подробиці

Shutterstock

Для їхнього порятунку було залучено майже 30 рятувальників, човни, спеціальні сани та гелікоптер

Поблизу міста Сувалки (Підляське воєводство, Польща) двоє українських підлітків провалилися під кригу на озері та загинули. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на portalsamorzadowy.

Згідно з даними, наданими поліцією, цей інцидент трапився в суботу на озері Вігри у районі Старий Фільварок, коли підлітки опинилися на відстані близько двохсот метрів від берега, і під ними проломився лід. Обидва хлопці, громадяни України, віком 12 і 16 років, потрапили в холодну воду.

Для їхнього порятунку було залучено майже 30 рятувальників, включаючи водолазів, які використовували човни та спеціальні сани для руху по льоду, а також гелікоптер.

Рятувальники витягли хлопців із води та надавали їм першу допомогу на березі, після чого вони були терміново госпіталізовані у критичному стані. На жаль, обидва підлітки померли в лікарні: перший – ввечері того ж дня, а другий – в неділю вранці.

У зв'язку зі смертю двох дітей, місцева прокуратура ініціювала слідство для з'ясування обставин трагедії та можливої відповідальності опікунів за недогляд та ненавмисне заподіяння смерті.

Раніше "Дивогляд" розповідав про те, скільки дітей-українців народилося у Польщі у 2023 році.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ