Українка

Скільки українок планують повернутися з Польщі додому – опитування

Shutterstock

Середній вік українських жінок у Польщі становить 44 роки

У Польщі провели опитування серед жінок з України, яке показало, скільки біженок планують повертатися додому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Rzeczpospolita.

Приблизно половина жінок з України, які переїхали до Польщі через повномасштабне російське вторгнення, не планують повертатися додому. Водночас 42% висловлюють бажання повернутися в Україну.

Згідно з опублікованими даними, середній вік українських жінок у Польщі становить 44 роки, з них 83% мають вищу освіту, а 53% прибули разом зі своїми дітьми. Серед них 50% знайшли роботу: 63% працюють на місці у Польщі, 23% працюють віддалено з Україною та 8% зайняті в інших країнах. Однак, лише 30% працюють за фахом.

45% знають польську мову, тоді як 20% розуміють її, але не володіють на розмовному рівні. Серед дітей українців, 47% відвідують польські школи, 8% продовжують навчання онлайн у школах України, 27% навчаються одночасно в обох країнах, а 18% наразі не здобувають освіту.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські біженці у Великій Британії можуть продовжити візу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ