Укрзалізниця

Як працює залізничне сполучення з Польщею після бунту протестувальників – Укрзалізниця

Укрзалізниця

Перевізник "наголошує на неприпустимості блокування руху залізничного транспорту"‎

В Укрзалізниці прокоментували ситуацію на кордоні з Польщею та розповіли, чи ускладнено наразі рух залізничного пасажирського транспорту, передає "Дивогляд".

Раніше з'явилася інформація про те, що польські протестувальники почали блокувати залізничні колії на станції "Дорогуськ". У неділю, 18 лютого, було заблоковано рух поїзда №119 сполученням "‎Київ – Хелм", в якому перебували 260 пасажирів. Щоправда, польські поліцейські розблокували рух поїздів. 

Як повідомляють в "Укрзалізниці", наразі ситуація стабільна, а потяги курсують у звичному режимі.

"‎Укрзалізниця"‎ наголошує на неприпустимості блокування руху залізничного транспорту"‎, – йдеться у повідомленні державного підприємства.

В Укрзалізниці розцінюють подібні дії поляків як обурливі, та такі, що негативно впливають на обороноздатність України та країн Євросоюзу. Залізничний перевізник зазначає, що спостерігає за ситуацією та робить усе можливе для того, щоб рух потягів здійснювався без ускладнень.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що квитки на потяг Київ – Варшава можна придбати лише з "Дія.Підпис".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ