Колія на залізниці

Восени "Укрзалізниця" запустить два нових міжнародних маршрути

ua-bud.com.ua

Нові потяги курсуватимуть євроколією

"Укрзалізниця" запустить два нових потягів за міжнародними напрямками до Польщі та Чехії, передає "Дивогляд" із посиланням на повідомлення голови правління Євгена Лященка.

Нові потяги курсуватимуть євроколією. Для цього використовуватимуть рухомий склад сусідніх країн Європи.

Запуск першого міжнародного рейсу за напрямком Варшава – Рава-Руська – Брюховичі запланований на жовтень, а за напрямком Чоп – Прага – у листопаді 2023 року.

В "Укрзалізниці" заявили, що для повноцінного маршруту зі Львова до Варшави треба відремонтувати та модернізувати ще 54 км євроколії. Зокрема, на ділянці Рава-Руська – Брюховичі.

Разом із цим, перевізник має намір розвивати маршрут Мостиська – Скнилів, який також пролягатиме євроколією. Разом із цим, в "Укрзалізниці" планують переформатувати Львівський транспортний вузол як європейський залізничний хаб.

У компанії українського перевізника обговорюють можливість встановлення залізничного сполучення євроколією з Румунією з боку Чернівців. Також "Укрзалізниця" разом з оператором RegioJet працюють над пасажирським маршрутом Перемишль – Берлін – Ганновер.

Фінансування проєктів здійснюється за програмою Connecting Europe Facility (CEF).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що український перевізник запускає новий щоденний потяг між Львівщиною та Варшавою.

Дивіться також відео 5 каналу: Львівські кардіохірурги провели унікальну операцію на серці

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ