Союзи з небес: любовна сумісність знаків Зодіаку

Коли знайомишся з новою людиною, важко одразу зрозуміти чи це той/та, хто тобі підходить.

Хоча гороскоп сумісності і не може дати відповіді на всі питання, та він все ж може допомогти дати відповіді на деякі питання, пише "Дивогляд".

Навіть, якщо ви не вірите в астрологію, прочитавши опис того чи іншого знака зодіаку, ви інтуїтивно можете зрозуміти, що відчуваєте до людини.

Відштовхуючись від індивідуальних характеристик кожного з 12 знаків, астрологи підібрали ідеальну пару для кожного з них.

Цікаво, що в деяких регіонах Індії існує давня традиція: пара перед одруженням має отримати гороскоп сумісності від місцевого астролога. Якщо виявиться, що у них низька сумісність, їм можуть навіть заборонити брати шлюб.

Овен

Овен – перший знак Зодіаку, яким опікується стихія вогню та планета Марс. Представники цього знаку пристрасні, імпульсивні, егоцентричні та дуже вперті. Овни завжди хочуть бути першими, тому їм найкраще підійдуть Терези, які стоятимуть за спиною, надійно підтримуючи тил. Така пара буде дуже гармонійною, тому матиме мінімум причин для конфліктів.

Романтична подорож
Романтична подорож
Фото: Shutterstock

Телець

Телець – представник стихії землі. Тому йому потрібні стійкі надійні стосунки, тож до вибору пари вони підходять дуже серйозно. Тельці пристрасні та щирі, але не пробачать обман чи зраду. Найкраще їм підходять Риби – легкість і беззахисність знаку води гармонійно поєднується зі стабільним заземленим знаком. Риби додадуть Тельцю емоційності та духовної складової, а той, у свою чергу, врівноважить і забезпечить стабільність Рибам.

Близнюки

Вираз Smart is the New Sexy точно придумали Близнюки, адже для них головне в людині – інтелект. Повітряні Близнюки активні, динамічні, люблять нові знайомства і мають невичерпний запас оптимізму. По-справжньому вільними і відкритими Близнюки почуватимуться поруч з вогняними Левами, які, у свою чергу, будуть тільки яскравіше горіти під впливом стихії повітря.

Рак

Раки – чутливі та сентиментальні душі, які прагнуть комфорту та спокою біля сімейного вогнища. Вони шукають того, кому зможуть повністю довірити своє ніжне та раниме серце. Найкраще цьому знаку води підійде представник стихії землі – надійний і стабільний. Ідеальний союз у Раків можливий з Дівами. Їхні стосунки можуть розвиватися повільно, але згодом узи будуть тільки зміцнюватися. Своїм проникливим аналітичним розумом Діва може розкласти по поличках душевні переживання Рака.

Чоловік і жінка відпочивають на пляжі
Чоловік і жінка відпочивають на пляжі
Фото: Shutterstock

Лев

Лев – знак вогню і Сонця. У стосунках цей яскравий і харизматичний знак завжди намагається домінувати. Однак він вміє дарувати партнеру свою енергію і вірність. Лев та Близнюки створені для того, щоб перетворити сірі будні на свято життя. У таких партнерів багато спільного. Вони завжди прагнутимуть разом розвиватися і рухатися вперед і вгору.

Діва

Діви мають репутацію вередливого знака. Адже їхні запити щодо партнера дуже високі і понижувати планку вони не будуть. Земна Діва може знайти баланс і безпеку у відносинах з Раком. А той, у свою чергу, отримає міцний ґрунт під ногами.

Терези

Терези – найбільш справедливий і врівноважений знак Зодіаку. Окрім того, вони справжні естети, які не люблять сварок і шуму. Врівноважити повітряну натуру Терезів може знак вогню. Терези, які люблять лідерство, почуватимуться гармонійно з Овнами. Овен нестиме енергію, а Терези відповідатимуть за інтелектуальну сторону.

Скорпіон

Скорпіон – найбільш таємничий знак, з яким важко вжитися. Хоча вони можуть здаватися досить холодними, під поверхнею бурлить справжній океан пристрастей. І, хоча Скорпіони дуже ревниві, задля свого кохання вони підуть на все і можуть бути дуже турботливими та ніжними. Найкраща сумісність у водного Скорпіона з представниками стихії землі. Ідеальною парою можуть стати Козеріг. Послідовність, рішучість, стійкість, прагнення комфорту – те, що їх об'єднує. Загальний шлях до важливих цілей може стати основою міцного союзу.

Чоловік і жінка стоять на березі
Чоловік і жінка стоять на березі
Фото: Shutterstock

Стрілець

Якщо обирати знак, якому найбільше посміхається удача, то це буде точно Стрілець. Незважаючи на те, що він грає з вогнем, йому надзвичайно щастить у житті. Не дивно, адже його покровитель Юпітер – планета оптимізму, успіху та щедрості. Партнер Стрільця повинен бути готовим розділити його оптимізм і потяг до всього нового. Стрілець та Водолій люблять шукати щось нове, не можуть жити без пригод та цінують свободу один одного. Водолій – саме та рідкісна людина, яка зможе терпіти непростий характер Стрільця. Для цього йому непотрібно прикладати моральних зусиль, він просто вище дріб'язкових негараздів.

Козеріг

Покровитель Козерога – суворий Сатурн і стихія землі. Від кохання він не чекає суцільного свята та фонтанів емоцій. Тому до пошуків партнера підходить серйозно і не поспішає з рішенням. Козеріг і Скорпіон обоє не схильні пришвидшувати події і довго приглядатимуться один до одного. Але разом вони розділять амбіції один одного. Ця пара матиме чітку мету для спільного життя, і мало що може завадити їй. У своїх найкращих проявах вони поєднують практичну логіку з інтуїцією та проникливістю, створюючи динамічну команду.

Водолій

Водоліїв називають найбільш свободолюбним знаком. Вони можуть здаватися дуже легкими і навіть поверховими, але під цією маскою приховується справжній лабіринт почуттів і думок. Водолії часто можуть поринати у короткотривалі стосунки. Але сильний Стрілець може так захопити Водолія, що йому не захочеться більше нікого шукати. Обидва знаки не ревниві і люблять свободу, тож зможуть побудувати рівні стосунки без взаємних образ і надуманих звинувачень.

Сніданок у ліжку
Сніданок у ліжку
Фото: Shutterstock

Риби

Риби – справжні мрійники, якими управляє Нептун – туманна планета фантазій. Вони дуже пристрасні і часто занадто ідеалізують партнера, а розчарування переносять доволі болісно. Тож їм потрібен надійний партнер, який не підведе і захистить. Тверезомислячий Телець допомагає Рибам безболісно переключитися від ілюзорного світу до реальності. Риби, зі свого боку, пом’якшать жорсткість Тельця, додаючи йому впевненості та оптимізму.

До речі, ви знали, що насправді знаків Зодіаку 13, а не 12? У Nasa розповіли про сузір'я Змієносця, яке насправді зміщує дати для всіх знаків гороскопу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше