Які знаки Зодіаку найчастіше стають мільярдерами

Ви можете скептично ставитися до астрології. Але статистика (а з нею не посперечаєшся), каже, що у зірок є свої улюбленці.

Коли треба народитися, щоб мати більші шанси стати мільярдером?

  • 1.

Якщо проаналізувати список 250 найбагатших людей світу, виявиться, що серед них найбільше Терезів. Це люди, які народилися з 23 вересня по 22 жовтня.

Ральф Лорен
Ральф Лорен
Фото: Shutterstock

Із 250 багатіїв у списку — 27 саме Терези. Серед них, зокрема, Ральф Лорен, Стефан Перссон, Ліліан Бетанкур, Еліс Уолтон.

  • 2.

На другому місці астрологічних щасливчиків — Риби (20 лютого — 20 березня). У списку Forbes таких людей 22, у тому числі, Бернар Арно, Руперт Мердок і Майкл Делл.

  • 3-5.

Третє місце розділили одразу три знаки зодіаку: Рак (22 червня - 22 липня), Телець (21 квітня - 21 травня) і Лев (23 липня - 22 серпня). Від кожного із них у списку найбагатших людей планети опинилося по 20 представників.

Ілон Маск
Ілон Маск
Фото: Shutterstock

Серед відомих Раків-мільярдерів — Ілон Маск, Річард Бренсон і Франсуаза Бетанкур-Майерс.

Леви: Ларрі Еллісон, Сергій Брін, Шелдон Адельсон.

Тельці: Марк Цукерберг, Сюзанна Клаттен, Девід Кох.

  • 6.
Білл Гейтс
Фото: skolkozarabatyvaet.ru

На шостому місці Скорпіони (23 жовтня — 21 листопада). Їх у переліку 16. Це Білл Гейтс, Лорен Пауелл Джобс (вдова Стіва Джобса), Ван Цзяньлінь.

  • 7-8.

На наступному щаблі — Близнюки (22 травня – 21 червня). У списку Forbes їх 15. Зокрема, Лен Блаватник, Девід Томсон, Джим Уолтон.

Стільки ж мільярдерів серед Овнів (21 березня — 19 квітня). Найвідоміші із них - Амансіо Ортега, Ларрі Пейдж, Стів Балмер, Мукеш Амбані.

  • 9.
Майкл Блумберг
Майкл Блумберг
Фото: Shutterstock

Дев’яте місце Водолії (20 січня — 18 лютого). Їх у списку 12: Майкл Блумберг, Пол Аллен, Карлос Слім Хелу.

  • 10.

Наступні — Діви (23 серпня — 22 вересня), які мають 11 найбагатших мільярдерів. Наприклад, Джек Ма, Воррен Баффет і Пауло Леманн.

  • 11-12.

Ну і останнє місце розділили між собою Козероги (22 грудня — 19 січня) і Стрільці (22 листопада — 21 грудня). В обох знаків у списку по 8 представників.

Відомі Стрільці: Саймон Рубен, Девід Рубен і Абігейл Джонсон.

Відомі Козероги: Джефф Безос, Джозеф Сафра.

Джефф Безос
Джефф Безос
Фото: Shutterstock

 

А на якому місці опинився ваш знак Зодіаку?

Читайте також: Яка ваша риса є найпривабливішою згідно знаку зодіаку

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше