Ілон Маск

Ілон Маск вважає, що НАТО слід розформувати – дивне пояснення

elonrmuskk / Instagram

"Я завжди дивувався, чому НАТО продовжує існувати"

Засновник корпорацій Tesla та Space X, американський мільярдер Ілон Маск виступив із заявою про необхідність ліквідації НАТО. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його сторінку в соцмережі Х.

Цю думку він висловив у відповідь на повідомлення Девіда Сакса, відомого американського підприємця та економіста, який розмірковував про роль НАТО в сучасному світі.

"Після розпаду Радянського Союзу в 1991 році, НАТО зіткнулася з екзистенційною кризою: причина його існування більше не існує. Але замість того, щоб розформуватися, Альянс придумав нову місію: розширитися. А у замкненому циклі розширення НАТО створить ворожість, необхідну для виправдання себе", – зазначив Сакс у своєму твіті.

Маск погодився з цією позицією, наголосивши на відсутності потреби в існуванні НАТО, що підкреслює його погляд на необхідність розформування альянсу.

"Правда! Я завжди дивувався, чому НАТО продовжує існувати, попри те, що його ворог і причина існування, Варшавський договір, розпалися", – заявив мільярдер.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілон Маск потролив путіна після інтерв'ю Такеру Карлсону.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ