Олімпійські ігри

НОК розробляє для українських спортсменів протокол поведінки з росіянами – що туди входить

Bryan Turner / Unsplash

Рекомендації ще не остаточні

У Національному олімпійському комітеті (НОК) розробляють протокол поведінки українських спортсменів з "нейтральними" росіянами на літніх Олімпійських іграх-2024 у Франції. Про це повідомляє "Дивогляд".

Президент НОК України Вадим Гутцай розповів, що хоча є рекомендації щодо цього, вони ще не остаточні та повинні бути обговорені з Комісією атлетів НОК перед тим, як будуть затверджені.

Спортсменам будуть рекомендувати утримуватися від привітань російських атлетів, уникати спільних фотографій, інтерв'ю та рукостискань з ними. Гутцайт нагадав приклад з чемпіонату світу, коли Ольга Харлан відмовилася потиснути руку.

За словами Гутцайта, українська сторона працює над цими питаннями разом з міжнародними спортивними федераціями, щоб уникнути будь-яких претензій чи питань до українських спортсменів у майбутньому.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що "нейтральні" атлети з росії та білорусі не братимуть участь у церемонії відкриття Олімпійських ігор-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ