Потап

Потап виконав російськомовні хіти у клубі, який полюбляють путіністи – відео

realpotap / Instagram

"Відбулося все це дійство під соусом "Ukrainian/Russian Party"

Відомий український продюсер і репер Потап провів концерт у німецькому клубі, який відомий своїми проросійськими поглядами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "МУЗВАР".

Річ у тому, що цей клуб має популярність серед відомих путіністів. Крім того, Потап виконав хіти російською мовою, які були в репертуарі дуету "Потап і Настя", "Время і стекло", а також гурту MOZGI.

"Потап таки дістався берега. Солдат заочного ТрО в Барселоні дав перший концерт з моменту повномасштабного вторгнення в проросійському клубі. Відбулося все це дійство під соусом "Ukrainian/Russian Party". Тобто досі створювати спільний культурний простір для артиста – ок. Це в принципі все, що вам потрібно знати про Потапа. Як бачимо, час потроху розставляє все на свої місця. І кожен остаточно обирає, до якого берега йому приплисти", – заявили у "МУЗВАР".

Сам Потап поки ніяк не коментував цей скандал. Водночас раніше він відреагував на те, що у Німеччині його представили як артиста "російського ретро".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ