Святослав Вакарчук

"Дуже болісно всередині": співак Вакарчук перепросив за свою політичну діяльність

sviatoslav.vakarchuk / Instagram

За словами артиста, було складно відповідати очікуванням громадян

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук прокоментував своє політичне минуле. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його інтерв'ю для "УП".

На думку фронтмена відомого музичного колективу, він помилився, коли вирішив почати будувати кар'єру політика, бо було складно відповідати очікуванням громадян.

"Я не усвідомлював, що мій підхід до політики, коли ти приходиш для того, щоб допомогти іншим людям себе проявити і стати тими, ким вони є, створити нове середовище, відрізняється від відчуття більшості людей, для яких потрібна конкретна людина, в яку вони хочуть уособлено вкласти свої мрії, бажання і решту… Я цього недооцінив і хочу попросити вибачення у всіх цих людей. Тому що я певним чином їхні очікування, які вони на мене покладали, не справдив. Я це зробив абсолютно не зі зла. Моя помилка тоді була в тому, що я не усвідомив цього. Тому мені за це насправді дуже болісно всередині. Та хочу сказати чесно, що я все життя робив, роблю і буду робити на своєму місці все, що можу, щоб моя країна була сильною, чесною, справедливою", – поділився він.

За словами Вакарчука, наразі його повністю задовольняє лише його музична кар'єра. Він додав, що не хотів би повертатися до політичної діяльності.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як Вакарчук і мешканці Ізюму зворушливо виконали "Червону руту".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ