Мовчуни, ждуни та інші: головні зірки шоу-бізнесу, які зрадили Україну під час війни – перелік

Богдан Беспалов, який веде огляд українського шоу-бізнесу, оприлюднив список зрадників з України

На його думку, вони зрадили батьківщину, висловлюючи підтримку політиці кремля або залишаючись нейтральними щодо жорстокої війни, під час якої загарбники руйнують українські міста та вбивають цивільних. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його YouTube-канал.

Мовчать, а інколи активно підтримують

У цьому переліку на першому місці стоїть Таїсія Повалій, співачка, яка нещодавно привернула увагу публічним вихвалянням російським паспортом. За його словами, вона покинула Україну до повномасштабного вторгнення, наслідуючи приклад Януковича, і з чоловіком осіла на росії, де і продовжила свою кар'єру, вважаючи себе тепер "радянсько-російською українкою".

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій
Фото: instagram

На черзі йде Анна Асті, уродженка з Черкас, яку Беспалов згадує як прихильницю путіна, що не критикує диктатора і продовжує виступати в країні-агресорі. Він зазначає, що на початку війни вона була в Україні, але пізніше переїхала до росії з російським чоловіком, де змогла зайняти нішу на російському ринку, яку залишила Світлана Лобода, перетворившись на її бюджетну версію.

Любов Успенська, яка додана до списку зрадників, отримала громадянство росії, вважаючи це своєю мрією. Вона народилася в Києві та довго жила там, але з початком війни оголосила про свою радість стати росіянкою.

Юрій Бардаш, засновник гурту "Гриби", також потрапив у список за свою яскраву підтримку "русского мира", що призвело його до переїзду до росії до війни, де він зараз і будує свою кар'єру.

Яна Соломко, колишня учасниця "Холостяка", залишилася нейтральною щодо конфлікту, за словами Беспалова, будуючи кар'єру до і після початку війни. Потім вона переїхала до США, що викликало його осуд як приклад "перечекунки-зрадниці-запроданки".

Яна Соломко
Яна Соломко
Фото: yana.solo / Instagram

Ані Лорак, згідно з чутками, подала заявку на отримання паспорта росії та не висловлює засудження політики керівництва цієї країни. Беспалов коротко прокоментував її дії, говорячи, що вона втратила все можливе в житті.

Ані Лорак
Ані Лорак
Фото: @anilorak / Instagram

Лоліта Мілявська, уродженка України, яка заявила про бажання, щоб її прах розвіяли на батьківщині, також не засуджує війну та продовжує виступати перед окупантами. Беспалов критикує її за вигадані історії про погане ставлення в Україні через мовний бар'єр, підкреслюючи, що для неї, мабуть, важливіше російський рубль, ніж правда.

Наталя Корольова, яка активно підтримує політику диктатора, також у списку. Вона, як зазначає Беспалов, підтримує агресію проти України, не дивлячись на проукраїнські погляди її матері, що призводить до сварок у сім'ї.

MARUV залишається мовчазною щодо війни протягом двох років, намагаючись зберегти свою російську аудиторію, не вдаючись до вираження чіткої позиції. Беспалов згадує її спроби побудувати кар'єру за кордоном, які не увінчалися успіхом.

Співачка Йолка спочатку намагалася підтримувати Україну, але потім припинила це робити і продовжила життя на рф без явної позиції щодо повномасштабного вторгнення.

У відео Беспалова також згадані інші відомі особи, як-от хореограф Влад Яма, співак Іван Дорн, виконавець Міша Марвін, режисерка Оксана Байрак, комік Антон Лірник та хореограф Тетяна Денисова, яких він критикує за їхню позицію або мовчання щодо війни.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що скандальна блогерка Пренткович з чоловіком переїжджають за кордон.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше