Таїсія Повалій

Зрадники Джиган і Таїсія Повалій похизувалися паспортами рф і проголосували на "виборах" – фото

tochka.net

"Мене переповнює неймовірна гордість через те, що я є частиною великого народу"

Зрадники Денис Устименко (Джиган) і Таїсія Повалій стали громадянами рф і проголосували на нещодавніх президентських "виборах". Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, одеський репер Джиган, який мовчить про повномасштабне російське вторгнення та підтримує путіна, відвідав вибори з новим документом. Він показав фото з виборчої дільниці, на якому показав свій новий червоний російський паспорт, а також те, як він поставив галочку навпроти прізвища путіна.

Цікаво, що у "сторіз" Устименко зробив відмітку геолокації, згідно з якою він перебував у Головному консульстві рф у Дубаї.

Пости артистів-зрадників
Пости артистів-зрадників
Фото: Скріншот із соцмереж

Крім того, виборчу дільницю у москві відвідала співачка-зрадниця Таїсія Повалій. Вона позувала на тлі банера з написом "Вибори президента росії 15-17 березня", а в руках фанатка диктатора тримала російський паспорт і усміхалася.

"Я проголосувала за щасливе майбутнє своєї країни росії. Мене переповнює неймовірна гордість через те, що я є частиною великого народу", – написала вона.

Пости артистів-зрадників
Пости артистів-зрадників
Фото: Скріншот із соцмереж

Раніше ми розповідали, як вчетверте на росії обирали путіна президентом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ